امکان مبادلات تجاری کالاهای سنگین با رمز ارز در ایران در حال بررسی می باشد
22 سپتامبر 2020
اف بی آی امریکا با کشف یک کارتل مافیایی به مقادیر زیادی رمز ارز دست یافت
23 سپتامبر 2020

معرفی مهمترین، امن ترین و بهترین صرافی های رمز ارزی جهان top 20 exchange cryptocurrency

 
348

 
 

1- صرافی BINANCE با گردش مالی 10 میلیارد دلار در روز

70fb169d3ee5dcc80ebc9761e6b667fb

صرافی باینانس به عنوان مهمترین، امن ترین و پر تراکنش ترین صرافی رمز ارزی در جهان می باشد که گردش مالی روزانه ده میلیارد دلار را به ثبت رسانده است. این صرافی متعلق به کشور چین و متعلق به شخص آقای جنگ پنک شائو می باشد. معاملات روزمره و در قالب DEX یا EXCAHNGE در این صرافی با قابلیت هزار حالت رمز ارزی با چهار صد رمز ارز مختلف مقدور می باشد. این صرافی همچنین مهمترین صرافی قراردادهای فیوچر، مارجین و اپشن در سراسر جهان نیز می باشد که برای ورود به انها احراز هویت الزامیست. کاربران ایرانی امکان احراز هویت در این صرافی را با پاسپورت ایرانی ندارند. برای دسترسی به لینک مستقیم این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

2- صرافی ZG با گردش مالی 5.7 میلیارد دلار در روز

3007

صرافی ZG یک صرافی دیگر آسیای شرقی و متعلق به سنگاپور است که شعباتی در کشورهای ژاپن، چین، تایوان و مالزی نیز دارد. احراز هویت در این صرافی برای کاربران ایرانی امکان پذیر می باشد. گردش مالی روزانه این صرافی در حدود 5.7 میلیارد دلار می باشد. برای دسترسی به لینک مستقیم این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

3- صرافی huobi ژاپن با گردش مالی 2.2 میلیارد دلار در روز

3 (2)

صرافی هوآبی بزرگترین صرافی ژاپنی هست که گردش مالی 2.2 میلیارد دلاری در روز را با خود یدک می کشد. این صرافی نیز همچون اغلب صرافی ها امکان احراز هویت دو مرحله ای برای ایرانیان را مسدود نموده است. برای دسترسی به لینک مستقیم این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

4- صرافی OKEX با گردش مالی 1.6 میلیارد دلار در روز

95EDC6DD5D3CBDF8

امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان نیز وجود دارد. برای دسترسی به لینک مستقیم این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

5- صرافی DIGIFINEX با گردش مالی 1.4 میلیارد دلار در روز

digifinex

صرافی شهیر دیجی فینکس که یکی از معتبرترین صرافی های جهان در عرصه معاملات و حجم نقدینگی هست بیش از چهار میلیون اکانت فعال دارد و از این حیث بعد از باینانس و اکی اکسچنج در رتبه سوم در جهان قراردارد. از نظر حجم معاملات نیز در رتبه ششم و از نظر حجم نقدینگی نیز در رتبه دوم قرار دارد و همین امر باعث شده است که بتواند چهارمین صرافی جهان را به نام خویش ثبت نماید. امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان نیز وجود دارد. برای دسترسی به لینک مستقیم این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

6- صرافی KRAKEN با گردش مالی 905 میلیون دلار در روز

Kraken-Exchange

امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان نیز وجود ندارد. برای دسترسی به لینک مستقیم این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

7- صرافی FTX با گردش مالی 900 میلیون دلار در روز

Crypto-Derivatives-Exchange-FTX-Releases-Shitcoin-Futures-Index-For-Traders-to-Short-Altcoins

امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان نیز وجود ندارد. برای دسترسی به لینک مستقیم این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

8- صرافی BKEX با گردش مالی 900 میلیون دلار در روز

bkex

امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان نیز وجود ندارد. برای دسترسی به لینک مستقیم این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

9- صرافی HITBTC با گردش مالی 840 میلیون دلار در روز

hitbtc-exchange-review

امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان نیز وجود ندارد. برای دسترسی مستقیم به سایت این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

10- صرافی BIBOX با گردش مالی 830 میلیون دلار در روز

slide-0

امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان نیز وجود دارد اما به علت پیچیدگی نحوه تراکنش و احراز هویت اصلا توصیه نمی شود. برای دسترسی مستقیم به سایت این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

11- صرافی VINDAX با گردش مالی 830 میلیون دلار در روز

vindax-logo

امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان نیز وجود ندارد. برای دسترسی مستقیم به سایت این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

12- صرافی COINEAL با گردش مالی 700 میلیون دلار در روز

Coineal-

امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان نیز وجود ندارد. برای دسترسی مستقیم به سایت این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

13- صرافی COINBASE با گردش مالی 520 میلیون دلار در روز

kryptowaluty-coinbase-portfel-kryptowalutowy-nowy-pomysł-coinbase-budzi-gwałtowny-sprzeciw-768x432

صرافی کوین بیس یکی از قدیمی ترین صرافی های جهان در زمینه ارز رمزی می باشد که به عنوان یکی از پرچمدارهای ارز رمزی در دنیا نیز شناخته می شود. هسته اولیه شکل گیری این صرافی به سال 2012 باز می گردد. کوین بیس ادعای آنرا دارد که بزرگترین جامعه ارز رمزی را با بیش از 35 میلیون مشتری در بیش از صد کشور جهان دارد که حداقل یکبار از این صرافی خرید کرده اند. البته تعداد افراد فعال در این صرافی بسیار بسیار کمتر است ولی با توجه به سابقه 8 ساله این صرافی می توان تا حدودی نسبت به سالهایی که وجود داشته است این عدد را باور داشت. در حال حاضر چیزی در حدود سه الی هفت میلیون نفر اکانت فعال در این صرافی دارند که از تمامی جهان را شامل می شود. امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان نیز وجود ندارد. برای دسترسی مستقیم به سایت این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

14- صرافی HOO با گردش مالی 500 میلیون دلار در روز

hoo

امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان نیز وجود ندارد. برای دسترسی مستقیم به سایت این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

15- صرافی UNISWAP با گردش مالی 432 میلیون دلار در روز

Uniswap-1

اسم صرافی یونی سواپ با توکن های دیفای عجین شده است و این صرافی توانسته است بیشترین رشد یک صرافی در شش ماه اخیر را در کل جهان نصیب خود نماید. حوزه تخصصی اصلی این صرافی توکن های دیفای یا همان برنامه های مالی غیر متمرکز می باشد. امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان نیز وجود دارد. برای دسترسی مستقیم به سایت این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

16- صرافی BITRUE با گردش مالی 312 میلیون دلار در روز

bitrue

امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان نیز وجود دارد. برای دسترسی مستقیم به سایت این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

17- صرافی BITTREX با گردش مالی 300 میلیون دلار در روز

1_39NJ_GB8x9P3eaPR3ptdGA

امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان وجود ندارد. برای دسترسی مستقیم به سایت این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

18- صرافی ZB با گردش مالی 260 میلیون دلار در روز

0

امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان وجود دارد اما امکان مسدود کردن حساب ها در شرایط مختلف وجود دارد و برای حجم های بالا به هیچ عنوان در این صرافی ورود نکنید. برای دسترسی مستقیم به سایت این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

19- صرافی BW با گردش مالی 220 میلیون دلار در روز

b12300b29adb2fecee515a3167fa2ad15de8e35e

امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان وجود دارد و به راحتی می توانید با امنیت خاطر به معامله بپردازید. برای دسترسی مستقیم به سایت این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

20- صرافی BITFINEX با گردش مالی 180 میلیون دلار در روز

Bitfinex-Exchange-Review

امکان احراز هویت در این صرافی برای ایرانیان وجود دارد. برای دسترسی مستقیم به سایت این صرافی بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

دیگر صرافی های مهم جهان به ترتیب رتبه از بیست تا سی

349

رتبه شماره 21 متعلق به صرافی BITSTAMP می باشد. رتبه 22 صرافی MXC رتبه 23 صرافی LIQIUD رتبه 24 صرافی KUCOIN رتبه 25 صرافی COINSBIT رتبه 26 صرافی BITMAX رتبه 27 صرافی BILAXY رتبه 28 صرافی GEMINI رتبه 29 صرافی LBANK رتبه 30 صرافی FOLGORY رتبه 31 GATE.IO رتبه 32 صرافی BITFLYER رتبه 33 صرافی POLONIEX رتبه 34 صرافی COINCHECK و رتبه 35 نیز صرافی BITHUMB کره جنوبی قرار دارند. این لیست به هیچ وجه ثابت نبوده و با توجه به حجم نقدینگی، معاملات روزانه و مارکت های متنوع ممکن است در هر دقیقه یا ساعت تغییر نماید. همچنین ممکن است در هر لحظه قوانین این صرافی ها برای احراز هویت تغییر نماید و تمامی موارد ویراستاری گردیده در زمان ویرایش مقاله معتبر می باشد و ممکن است در هفته ها یا ماه های آینده نیز این قوانین تغییرات عدیده ای داشته باشند.

 
 

گردآوری و تحقیق : موسسه برسیپا / گرافیک : بهار پورنقش بند، فریبا باستان / 1 مهرماه 1399

 
Bersipa Ecosystem