هر آنچه می بایست از پروژه جدید باینانس “انجیکتیو پروتکل” injective protocol بدانید
24 اکتبر 2020
عرضه اولیه پروژه akoin، یکی از مهمترین پروژه های سال 2020
24 اکتبر 2020

مدیرعامل شرکت میکرو استراتژی مدعی شد تمامی بیت کوین های شرکت را به مدت 100 سال هولد خواهد کرد

 
495 (1)

مایکل سیلور ادعا می کند این شرکت بیت کوین را برای 100 سال نگه دارد مایکل سایلور ، مدیر عامل میکرواستراتژی گفت که وی بیت کوین های شرکت خود را به مدت 100 سال نگه خواهد داشت و قصد فروش آن را ندارد. در تاریخ 11 آگوست ، شرکت اطلاعات تجاری اعلام کرد 21454 BTC را به قیمت 250 میلیون دلار خریداری کرده است. این سرمایه گذاری اکنون بیش از 278 میلیون دلار ارزش دارد که 11٪ افزایش در دو ماه را نشان می دهد و از آن زمان بیت کوین بیشتری خریداری کرده است. در مصاحبه جدید با رائول پال ، مدیرعامل Real Vision ، Saylor گفت که تصمیم به سرمایه گذاری 250 میلیون دلار با بحث بین هیئت مدیره آن و سرمایه گذاران ، حسابرس و مدیران شرکت اطلاع داده شده است. سیلور توضیح داد:

"این یک حدس و گمان نیست ، و نه یک پرچین. اتخاذ استاندارد بیت کوین یک استراتژی سازمانی عمدی است. " میکرو استراتژی تصمیم گرفت تا خزانه خود را در پاسخ به عدم اطمینان اقتصادی جهانی اخیر بازسازی کند ، و به دنبال کشف دارایی های مناسب برای تهیه یک ذخیره ارزش طولانی مدت است.

اما پس از بررسی گزینه های متنوع با چشم انداز 100 ساله ، سایلور تصمیم گرفت که بیت کوین تنها گزینه باشد. وی نتیجه گیری کرد که مالیات و هزینه ها تقریباً تمام دارایی های دیگر را می کشد و کسانی که کشته نمی شوند در عوض فلج می شوند زیرا توسط مدیر عامل ، دولت یا کشور کنترل می شوند. از طرف دیگر ، بیت کوین در حال تکامل است و با گذشت زمان سخت تر ، سریعتر و سریعتر می شود ، سیلور نتیجه گیری کرد و BTC را به عنوان "کندوی شاخ های سایبرنتیک محافظت شده توسط دیواری از انرژی رمزگذاری شده" توصیف کرد. هنگامی که # Ethereum را به عنوان گزینه دیگری برای بیت کوین نگاه می کرد ، به پال گفت که این مقایسه نمی شود ، زیرا آنها "هنوز دنبال عملکرد هستند". وی توضیح داد که "هنوز باید اثبات شود" ، افزود: "رقبای متمرکز برای آن وجود دارد و آنها [Ethereum] هنوز با معماری عملکردی کار نکرده اند." این واقعیت که بیت کوین بسیار بزرگ است ، در مقایسه با سایر ارزهای رمزپایه ، "بازاری است که برای شما فریاد می زند یک برنده است ، [...] این دنیا را می خورد". Saylor اظهار داشت بیت کوین بهترین وثیقه در جهان است و حتی با طلا یا کالاهای دیگر قابل مقایسه نیست. وی به پال گفت اگر 100 میلیون دلار پول نقد در طول 100 سال نگه دارید ، 99٪ آن را از دست خواهید داد و اگر در طلا نگه دارید ، در بهترین حالت 85٪ نیز ضرر خواهید کرد.
 
 

منبع : bitcoin.info / گرافیک : فریبا باستان، بهار پورنقش بند / 3 آبان ماه 1399

 
Bersipa Ecosystem