تمامی شواهد دال بر یک صعود گاوی در نمودار بیت کوین را نشان می دهد
21 جولای 2020
دارندگان ترون از مرز 7 میلیون نفر در جهان عبور کردند
23 جولای 2020

Huobi Japan لیست رای گیری 6 توکن جدید را آغاز کرد

 
2 (1)

به گزارش برسیپا و به نقل از کویین تلگراف؛ دارندگان حساب در مبادله های رمزنگاری Huobi در این ماه فرصت دارند تا رای دهندکه کدامیک از شش توکن جدید را مایل هستند که انتخاب شود. صرافی ژاپنی Huobi از کاربران خود خواسته است تا قبل از 16 آگوست رای خود را بدهند. براساس به روزرسانی در وب سایت Huobi که در تاریخ 16 ژوئیه منتشر شده است، سازمان ارز مستقر در ژاپن در نظر دارد توکن های Enjin (ENJ), IOS Token (IOST), Neo (NEO), Ontology (ONT), Qtum (QTUM), and Tezos (XTZ) را به لیست خود اضافه کند. هلدر های اکانت Huobi، در 16 ژوئیه شروع به رای گیری کردند. این رای گیری به این منظور بود که آنها مایل هستند کدامیک از توکن ها ی موردنظرشان در بورس بماند. کاربران با هر اکانت می توانند در هر جمعه یک رای بدهند و مجموع آرا حداکثر 5 رای خواهد بود. این رای گیری در نیمه شب 16 آگوست به پایان می رسد. سازمان مبادله ارزهای رمزنگاری ژاپنی اعلام کرده است که،برای انتخاب توکن ها، آنهایی که بیشترین رای را آورده باشند را انتخاب می کند، اما آن را تضمین نمی کند.

 
 

IOST :

پلت فرم IOST از blockchain Ethereum پیشی گرفت، این در حالی است که توکن های آن حول اینترنت سرویس ها(IoS) می چرخد. این سکه ها را می توان برای پرداخت درپلتفرم IOST و یا هزینه های قراردادهای هوشمند استفاده کرد.

 
 

NEO & ONT :

یک پروژه blockchain عمومی است که می تواند IDs های دیجیتال و قراردادهای هوشمند را شامل شود، در حالی که ONT راه حل هایی را در بستر blockchain را برای بیزینس های مختلف ارائه میدهد.

 
 

Tezos :

یک پروژه اثبات سهام است که مبتنی بر بستر بلاکچین می باشد. این پروژه یک پروژه مشترک بین ایالات متحده و سوئیس است.

 
 

ENJ :

این رمز ارز به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که دارایی های دیجیتالی با پشتیبانی از توکن ها ایجاد کنند، که این دارایی ها می تواند به عنوان اقلام بازی در حین بازی بین کاربران توزیع شود.

 
 

QTUM :

در حال حاضر ، QTUM تنها یکی از شش سکه پیشنهادی است که توسط سازمان تنظیم کننده ژاپن ، آژانس خدمات مالی (FSA) ، در لیست سفید جمع آوری شده است و در حال حاضر برای تجارت در Coincheck در دسترس است.

 
 

اهمیت این انتخاب چیست ؟

با توجه به اینکه ورود هریک از توکن های مورد نظر به این صرافی، موجب افزایش تقاضا برای ترید و هولد ان خواهد شد، این انتخاب از ان جهت مهم خواهد شد که توکن انتخابی به احتمال زیاد با افزایش قیمت خوبی در ماههای اینده روبه رو خواهد گردید و می بایست منتظر ماند و دید که انتخاب هولدرها در این همه پرسی کدام گزینه خواهد بود.

 
 

منبع : کویین تلگراف / ترجمه : بهار پورنقش بند

 
Bersipa Ecosystem