فیلم OneCoin با بازی کیت وینسلت به زودی اکران خواهد شد
12 اکتبر 2020
فوری؛ شرکت GRAYSCALE به بورس اوراق بهادر امریکا راه یافت
12 اکتبر 2020

ُسرمایه گذاران توکن جنجالی YFI نگران اتفاقات چند روز اخیر نباشند

 
480

به گزارش برسیپا زمانی که اندره کروژه در تویتر خود خبری مبنی بر کار بر روی پروژه جدید EMN را منتشر کرد، تیم هکری توانستند از فرصت پیش امده استفاده نمایند و با ساخت پلاتفرمی سریع و ادعای فروش این توکن، سرمایه ای 15 میلیون دلاری را در چند ساعت به جیب زنند و صبح فردا که کروژه متوجه این موضوع شد، این پروژه را ناتمام و غیر قابل خرید عنوان کرد و سرمایه گذاران تازه متوجه شدند که چگونه سرمایه گذاری خود را از دست داده اند. پس از آنکه هکرها موفق به بدست آوردن تمام بودجه حاصل از یک پروژه منتشر نشده که وی روی آن کار می کرد ، شدند، شایعاتی مبنی بر اینکه Andre Cronje ، توسعه دهنده اصلی پروژه Yearn.finance موضع خود را ترک می کند وجود داشت. سرانجام هکرها 8 میلیون دلار از سرمایه های دزدیده شده را مستقیماً به Andre Cronje پس دادند اما بسیاری از اعضای انجمن رمزنگاری از او عصبانی هستند. در بیانیه اخیر ، کرونژ گفت که علی رغم گمانه زنی های اخیر ، او Yearn.finance را ترک نمی کند. وی همچنین اظهار داشت:

"من هنوز اینجا هستم. چیزی تغییر نکرده است. هر کسی که خلاف این را بگوید باید سکوت کند. من فقط یک توییت کردم که فعلا در شبکه های اجتماعی نخواهم بود و نه چیز دیگری. "

مشارکت Cronje در توسعه Yearn.finance برای روند طولانی مدت YFI مهم است ، به خصوص با توجه به اینکه او از زمان آغاز تولید این رمز ارز، در تولید بیشتر محصولات Yearn بوده است. توسعه Vault V2 در حال اتمام است.Facu ، یکی از افرادی که در تیم توسعه دهنده Yearn.finance ،مشارکت دارد، گفت: که تیم "یک قدم به vault v2 نزدیک شده است".
 
 

منبع : موسسه برسیپا / گرافیک : بهار پورنقش بند / 21 مهرماه 1399

 
Bersipa Ecosystem