مدیرعامل شرکت میکرو استراتژی مدعی شد تمامی بیت کوین های شرکت را به مدت 100 سال هولد خواهد کرد
24 اکتبر 2020
ادعای سایت تریدینگ بیس : بیل گیتس 100 هزار بیت کوین دارد
24 اکتبر 2020

عرضه اولیه پروژه akoin، یکی از مهمترین پروژه های سال 2020

 
498

پروژه AKOIN ارز رمزنگاری شده که توسط Popstar مشهور Akon برای بهبود فرصت های اجتماعی و دسترسی به کارآفرینان آفریقایی ساخته شده است. پروژه Akoin یک پلتفرم بلاکچین است که توسط هنرمند جهانی Akon هدایت می شود ، که به نوبه خود متعهد به آوردن یک ارز دیجیتال قابل اعتماد به کشورهای درون آفریقا است که از ارزهای فیات ضعیف و بیش از حد تورم رنج می برند که مانع دسترسی شهروندان به خدمات مالی می شود. هدف اصلی این پروژه بهبود فرصت های اجتماعی و ارتباط متقابل میلیون ها نفری است که در مناطق روستایی و دورافتاده آفریقا زندگی می کنند و از اتصال به اینترنت و اقتصاد جهانی برخوردار نیستند. این پروژه قرار است قبل از گسترش در جهان در سنگال آغاز شود. طبق نسخه منتشر شده ، اکوسیستم Akoin به دارندگان رمز دسترسی به طیف گسترده ای از برنامه های غیرمتمرکز (dApps) و برنامه ها و ابزارهایی را برای کارآفرینان جهت اتصال ، تعامل و مقیاس تجاری در مناطقی مانند آفریقا ارائه می دهد. در حالی که تأثیر اجتماعی مثبتی دارد. عرضه اولیه پروژه قرار است در ماه نوامبر 2020 از طریق صرافی معتبر BITTREX لانچ شود. Jon Karas ، مدیر پروژه و بنیانگذار Akoin ، گفت که این لیست گام مهمی برای تجارت است. او اضافه کرد:

"حضور Akoin در یک صرافی برتر ، آگاهی و نقدینگی جهانی را برای رمز Akoin ایجاد می کند ، در حالی که ما را به تحقق بخشیدن به فرصت بیشتر و ارتباط اجتماعی با افرادی در سراسر آفریقا که می خواهند مشاغل خود را ایجاد، رشد و توسعه دهند ، نزدیک می کند."

 
 

تام آلبرایت ، مدیر عامل Bittrex Global ، این عقیده را به اشتراک گذاشت:

499

"استفاده از ابزارهای مالی برای کمک به افرادی که دسترسی به بانک و اعتبار ندارند هنوز یکی از بزرگترین وعده های تحقق نیافته از بلاکچین است. ما فوق العاده هیجان زده هستیم که از مدت ها در انتظار عرضه Akoin هستیم. "

 
 

هدف اکوین چه خواهد بود ؟

322

همانطور که قبلاً توسط CryptoSlate گزارش شده بود ، Akoin در حال پیشبرد مشارکت های بزرگ جهانی است که کاربرد عظیمی را برای Akoin Token به همراه خواهد داشت.در اوایل سال جاری ، Akoin اعلام کرد که رمز اصلی آن اصلی ترین ارز و بستر پرداخت مرکزی برای شهر پزشکی و فناوری Mwale (MMTC) در غرب کنیا است که برای استفاده توسط ساکنان شهر ، کارگران و مشاغل در حال رشد ارائه می شود. Akoin همچنین در مناطقی از آفریقا Hubs Effect Opportunity را تحت حمایت سازمان ملل تأسیس می کند تا جوانان بتوانند در حالی که یاد می گیرند درآمد کسب کنند و بر فرصت های آموزشی مبتنی بر بلاکچین و هوش مصنوعی تمرکز کنند. و اکنون با یک لیست Bittrex ، به نظر می رسد که روند رشد پروژه Akoin تازه شروع شده است.

 
 

چگونه می توان این عرضه اولیه را خریداری نمود؟

bersipa-logo

عرضه اولیه این توکن در هفته دوم نوامبر 2020 از طریق صرافی بیترکس با جفت ارز استلار آغاز خواهد شد. شرایط عمومی و نحوه خرید کامل پروژه و نقطه خرید و فروش احتمالی ان به زودی برای اعضای گروه اختصاصی BERSIPA VIP ارائه خواهد شد. بعد از روز نخست عرضه، از روز دوم این چارت و روند و شرایط خرید قیمت بصورت عمومی در وبسایت برسیپا منتشر خواهد گردید.

 
 

منبع : bitcoin.info / گرافیک : فریبا باستان، بهار پورنقش بند / 3 آبان ماه 1399

 
Bersipa Ecosystem