100 میلیون دلار؛ حجم در گردش برنامه های غیر متمرکز در بستر بلاکچین
14 ژوئن 2020
شش شرکت بزرگ پیشاپیش به استقبال اتریوم 2 می روند
18 ژوئن 2020

اختصاصی موسسه برسیپا

 
bersipa post instagram 3

یک : قرارداد بانک ترون بصورت هوشمند و در بستر بلاکچین با سوخت ترون طراحی شده است و هیچ کس نمی تواند قرارداد را لغو یا تغییر دهد حتی برنامه نویس این برنامه !

 
 

دو : تیک رسمی شناسایی مرجع برنامه نویسی این قرارداد در سایت ترون اسکن درج نشده و قرارداد شناسایی نشده است

 
 

سه : در متن قرارداد منبع تامین دقیق مالی عنوان نشده است و فقط ادمین های کانال تلگرامی ان به دو مرجع ذخیره بانک ترون و سود خود سرمایه گذاران به عنوان مرجع پرداخت سودها اشاره می نمایند اما رسمی نمی باشد !

 
 

چهار : بانک ترون از تاریخ 8 ژون 2020 تا تاریخ 16 ژون 2020 فقط در طی هشت روز سرمایه خود را دوبرابر کرده است و روند رو به رشد خود را کماکان با شتاب بیشتر در حال طی کردن می باشد

 
 

پنج : تعداد کاربران این بانک هم اکنون به بیش از 6500 نفر رسیده است و رشد 200 درصدی را در فقط یکماه نشان می دهد !

 
 

شش : کماکان با وجود اینکه سرمایه گذاران در هر لحظه می توانند سود خود را از سیستم خارج سازند اما براساس داده های DAPP گویا تمایل اکثر سرمایه گذاران به سرمایه گذاری مجدد با سودهای دریافتی می باشد و به همین علت روزانه حداقل 10 درصد به حجم سرمایه کل بانک در حال افزوده شدن می باشد. ( تا تاریخ 16 ژوئن 2020 که این مقاله ویراستاری گردیده است )

 
 

هفت : رتبه بانک ترون در کمتر از 12 روز از 120 به رتبه 8 برنامه های قرارداد هوشمند بر روی ارز ترون رسیده است و اگر بتواند رشد خود را ادامه دهد می تواند تا اخر ماه جز سه برنامه برتر با سوخت ترون باشد

 
 

هشت : با توجه به عدم شفاف سازی مرجع ارسال سود و با توجه به اینکه اگر سرمایه بانک کاهش یابد، امکان عدم ارسال سود پیش اید و سرمایه گذارانی که با سرمایه کلان قصد ورود دارند قطعا یکی از مهمترین ریسک های زندگی خودشان را انجام داده اند زیرا ممکن است در هر لحظه بالانس برنامه کم گردد و سرمایه گذاران سودهای خود را سریعا خارج سازند و برنامه در یک اتفاق ناگهانی با شکست روبه رو شود.

 
 

نه : برای سرمایه گذاری اگر دارای ریسک بالا هستید بهترین گزینه سرمایه گذاری دائمی 3.7 می باشد و اگر دارای ریسک پایین هستید می بایست پلان 6.7 و 18 روزه را انتخاب نمایید. این برنامه به هیچ عنوان هرمی نمی باشد و اگر کسی با کد شما عضو شود فقط هم خودش هم شما مقدار ترون دریافت می کنید و شبکه سازی در ان چندان مهم نیست و فقط نکته اصلی همان سرمایه گذاری می باشد که می بایست با ریسک بالا انجام دهید

 
 

ده : با توجه به عملکرد غیر پانزی این بانک، اگر احیانا در وبسایتی مطالبی در مورد کلاهبرداری یا ... شنیدید عاقل باشید و بدانید که اکثر افرادی که به این مسائل دامن می زنند خودشان اولین افرادی هستند که به این برنامه ها ورود می کنند. ما در اینجا معایب و محاسن این پروژه را در کنار هم عنوان کردیم و هیچ گونه تشویق یا منعی نمی کنیم و فقط یک رسانه شفاف کننده اطلاعات هستیم و افراد می بایست با نظر خودشان و ریسک پذیری ای که در خود می بینند اقدام نمایند.

 
 

برای دست یابی به روند کامل ثبت نام می توانید بر روی عکس زیر کلیک نمایید

tron bank 2
 
 

منبع : موسسه مطالعات اقتصادی و سرمایه گذاری برسیپا

 
Bersipa Ecosystem