LEND؛ رمز ارزی که در ماههای آینده احتمالا همه را شگفت زده خواهد نمود
2 آگوست 2020
لایت کوین با کیبر نتورک از این پس می تواند در بلاکچین اتریوم به ترید بپردازد
5 آگوست 2020

چرا باید به آینده رمز ارز EOS ( ایاس ) خوشبین بود ؟

 
49

اخیراً EOS موردتوجه زیادی قرار نگرفته است و ازنظر تکنیکال، به نظر می‌رسد حرکت بزرگی به سمت فیبوناچی 0.222 در قیمت 6.5 دلار را آغاز کند که با قیمت فعلی 3 دلار، در کوتاه‌مدت می‌تواند سودهای چشمگیری حاصل کند. EOS در حال حاضر هنوز در کف‌های کانال خود معامله می‌شود، نه کاملاً در کف -کف آن در 2.50 دلار است- اما ریسک به ریوارد برای EOS جذاب به نظر می‌رسد. دلایل خوب دیگری نیز برای دنبال کردن EOS وجود دارد. نه تنها Brock Pierce در حال حاضر روی POTUS مشغول به کار است که می‌تواند عامل مثبتی برای EOS باشد، بلکه شرکت مادر Block.one نیز کاربران نسل زد را برای مهاجرت از Tiktok به پلتفرم Voice هدف قرار داده است. Pierce در توییتی در تاریخ 30 جولای اظهار داشت:

 
 

نسل Z در حال بسیج شدن هستند تا از حقوق و حریم شخصی خود دفاع کنند! افراد می‌توانند تغییر ایجاد کنند. EVERY VOICE HEARD ( هر صدایی شنیده می‌شود )

 
 

او همچنین به یک مقاله از روزنامه LA Times در مورد ستاره‌های محبوب TikTok که این پلتفرم را به خاطر نگرانی‌های حریم خصوصی ترک می‌کنند، ارجاع داده است. Pierce، به شرط‌بندی‌های درستش معروف است و با توجه به اینکه ترامپ به‌زودی ممنوعیت TikTok را اعلام خواهد کرد، فردا در بازار ایالات‌متحده آمریکا 80 میلیون کاربر ممکن است به دنبال یک جایگزین برای این پلتفرم باشند. درحالی‌که این امر ممکن است EOS را در موقعیت مناسبی برای سرمایه‌گذاری قرار دهد، دیگر پلتفرم‌های رسانه اجتماعی مبتنی بر بلاکچین نیز وجود دارند که روی جذب کاربران جدید به جهان رمزارزها متمرکز شده‌اند. یکی از این پلتفرم‌ها شرکت Hyprr مستقر در ایالات‌متحده است که با غول بانکی Wells Fargo برای دسترسی آسان و سریع به رمزارزها همکاری می‌کند؛ چنین همکاری این شرکت را در جایگاه اول برای تصاحب سهم Tiktok در بازار ایالات‌متحده قرار می‌دهد. مدیرعامل Hyprr در رابطه با ممنوعیت احتمالی TikTok اظهار داشت که نسل Z روزانه 5 میلیارد ساعت محتوا از طریق رسانه‌های اجتماعی مصرف می‌کنند، یعنی دو برابر نسل هزاره. اگر در نظر بگیرید که Steemit زمانی مارکت کپ 1.8 میلیارد دلاری که عمدتاً مبتنی بر گماه‌زنی و درخواست نسل هزاره بود را در اختیار داشت، می‌توانید تأثیر مثبتی که یک پلتفرم رسانه اجتماعی بلاکچینی موفق می‌تواند بر بازار داشته باشد، آن‌هم زمانی که یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی یعنی Tiktok در حال ممنوع شدن است را تصور کنید.

 
Bersipa Ecosystem