ویتالیک بوترین : جزییات اتریوم دو را دست کم گرفته بودیم
5 جولای 2020
شرکت ویزا به دنبال برنامه نویسان بلاکچینی می گردد
8 جولای 2020

پلان سرمایه گذاری رویال ترون TRON ROYAL

 
tronroyal 3

یکی دیگر از برنامه های پرریسک غیر متمرکز در بستر بلاکچین، برنامه ترون رویال می باشد که قرار است امشب مورخ 18 تیرماه 1399 راس ساعت 20:30 به وقت ایران اغاز گردد. این اولین پلان از مجوعه پلانهای سرمایه گذاری ترون در چند ماه اخیر است که پیش از شروع فراخوان برای پیش ثبت نام داده است. لازم به ذکر است که برنامه هایی شبیه بانک ترون، ترون دایوز، لینک پرو، ترون هلدینگ و همین پلان ترون رویال از یک منبع واحد برنامه نویسی می گردند و انرا می توان با بررسی کدهای قرارداد هوشمند ان متوجه شد. اما نکته حائز اهمیت این پلان، فراخوان پیش از شروع می باشد و همین امر باعث می شود که این برنامه پر ریسک ترین برنامه در میان این نام ها باشد زیرا عده ی بسیار زیادی که سود سرمایه گذاری در پلان های قبلی را دیده اند می خواهند خیلی سریع به این برنامه ورود کنند و این امر موجب یک شکاف میان حجم سرمایه گذاری در 48 ساعت نخست و روزهای بعد از ان خواهد شد و به علت اینکه این برنامه سود سرمایه گذاری افراد را از سرمایه گذاران جدید تامین می کند و اگر به عنوان مثال در 48 ساعت اول چیزی در حدود 100 میلیون ترون سرمایه گذاری شود، بسیار بعید است که در روزهای اتی بتواند هر روز این رکورد را جابه جا کند و به همین علت برنامه متوقف خواهد شد. در چنین پلان هایی قطعا افرادی که در روزهای اخر عمر این پلان ها وارد می شوند ضرر خواهند کرد و به همین علت چند هزار نفر امشب منتظر هستند به محض باز شدن لینک سرمایه گذاری، سرمایه گذاری خود را انجام دهند و احتمال این امر وجود دارد که حتی سایت نیز برای مدت زمانی DOWN گردد و نتواند این حجم بالا را پذیرش نماید. با توجه به اینکه این برنامه سود زیر مجموعه عجیب 25 درصدی نیز پیش بینی کرده است احتمال اینکه این برنامه سریعا توسعه پیدا نماید نیز وجود دارد. در هر حال این برنامه توانسته تیک وریفای ترون را برای استفاده از سوخت ترون برای پلان سرمایه گذاری جذب نماید اما این امر دلیلی بر حمایت ترون از این پلان و یا دیگر پلان ها نیست و فقط کمی به این برنامه ها اعتبار بیشتری می بخشد. پیشنهاد ما این است که با مطالعه کامل و چشم باز اگر تمایل داشتید در این پلان سرمایه گذاری نمایید و اکیدا توصیه می نماییم به هیچ وجه مبالغ بالارا در این پلان سرمایه نگذارید زیرا نسبت به پلان های بانک ترون و پلان ترون دیوز بسیار ریسک بالاتری دارد. شرح کامل روند ثبت نام نیز در زیر مشاهده فرمایید

 
 

1- نصب کیف پول ترون ولت

WhatsApp Image 2020-06-14 at 07.30.42 (1)

ترون ولت را از اپ استور یا گوگل پلی دانلود و نصب نمایید

 
 

2- خرید ترون و ورود به برنامه

WhatsApp Image 2020-06-14 at 07.30.42 (1)

مقداری ترون از یک صرافی تهیه نمایید و به کیف پول خود انتقال دهید. حال طبق کادر قرمز رنگ مشخص شده کلیک نمایید

 
 

2- کد دعوت را وارد نمایید تا به برنامه وارد شوید

WhatsApp Image 2020-06-14 at 07.30.42 2

در قسمت URL می توانید کد دعوت زیر را وارد نمایید تا به برنامه ورود نمایید :

 
 

https://tronroyal.com/?ref=16475

 
 

4- شروع سرمایه گذاری

tronroyal 1

در قسمت INVEST مقدار ترون خود برای سرمایه گذاری را وارد نمایید و CONFIRM نمایید تا سرمایه گذاری شما شروع شود. دقت داشته باشید از ساعت 20:30 به بعد فقط امکان سرمایه گذاری خواهید داشت و قبل از ان هیچ گونه سرمایه گذاری در ان نکنید. بعد از تایید سرمایه گذاری، در قسمت پایین کادر سرمایه گذاری سود لحظه ای شما مشاهده می گردد و می توانید در هر لحظه انرا تخلیه و به کیف پول خود منتقل نمایید. نکته حائز اهمیت این است که در زمان سرمایه گذاری حتما ده ترون ته کیف خود باقی بگذارید تا بتوانید بعدا سود خودرا برداشت نمایید زیرا برای هر برداشت، سیستم به صورت اتوماتیک از کیف پول شما کارمزد برداشت می نماید.

 
 

سخن نهایی :

قطعا سرمایه گذاری در چنین برنامه هایی نیازمند ریسک بالا و تفکر عمیق نسبت به این برنامه ها و پلاتفرم های جدید می باشد و مثل همیشه موسسه برسیپا هیچ فرد یا گروهی را برای ورود به این برنامه و دیگر برنامه های مشابه نه منع و نه تشویق می نماید و اطلاعات فنی و علمی انرا در اختیار علاقه مندان می گذارد تا خودشان تصمیم نهایی را بگیرند.

 
 

منبع : موسسه مطالعات اقتصادی و سرمایه گذاری برسیپا

 
Bersipa Ecosystem