وضعیت اتریوم در ساعات اینده چگونه خواهد بود ؟
29 ژوئن 2020
معامله 14 میلیون دلاری یک شرکت استرالیایی و چینی در بستر بلاکچین
30 ژوئن 2020

سرمایه گذاری در ترون هلدینگ TRON HOLDING

 
tron holding 2

به گزارش برسیپا؛ برنامه جدید ترون هلدینگ که سه روز پیش یعنی 27 ژوئن 2020 در DAPP رونمایی شده است؛ یکی دیگر از برنامه های پر ریسک سرمایه گذاری در لیست برنامه های غیر متمرکز می باشد که امروز بدان خواهیم پرداخت

 
 

1- نحوه سوددهی

tron holding 4

این برنامه سه پلان سوددهی برای شما فراهم نموده است که به ترتیب چهار درصد روزانه و دائمی، هشت درصد روزانه و پانزده روزه و شش درصد روزانه و سی روزه می باشد.

 
 

چند نکته مهم در مورد این برنامه :

یک - برنامه دارای قرارداد هوشمند در بستر بلاکچین هست و این یعنی کسی نمی تواند برنامه را حذف؛ تغییر یا متوقف سازد

 
 

دو- برنامه با سوخت ترون کار می کند و برای عضویت حتما می بایست ترون خریداری نمایید.

 
 

سه - برنامه در سایت مرجع برنامه های غیر متمرکز تیک شناسایی ندارد !

 
 

چهار- سود را از سرمایه گذاران جدید می گیرد و به سرمایه گذاران قبلی می دهد و حیات سیستم به ورود سرمایه گذاران جدید می باشد و اگر سرمایه گذار جدیدی وارد مجموعه نشود، سود رسانی در نقطه ای متوقف می گردد تا سرمایه گذار جدید بیاید و دوباره سرمایه گذاری نماید تا مجددا سیستم فعال گردد.

 
 

پنج - در هر لحظه شما قادر به خالی کردن سود سرمایه گذاری خویش هستید و برای هر تراکنش بین یک تا سه ترون به عنوان کارمزد می گیرد ولی باید شما در زمان سرمایه گذاری مراقب باشید که حداقل ده ترون در انتهای کیف پول خود بگذارید تا بتوانید سود را برداشت نمایید و اگر کیف پول شما حداقل 3 ترون نداشته باشد، قادر به تخلیه سود از بانک نخواهید بود.

 
 

شش - رابطه کاربری ضعیف تری در طراحی پلان سایت نسبت به بانک ترون دارد و شخصا معتقد هستیم به دلیل رشد سریع بانک ترون، با یک الگوبرداری سریع از ان به تولید چنین برنامه ای دست زده اند و با سود بیشتر سعی در جذب مخاطبین بانک ترون به سمت خویش دارند و تقریبا در سه روز گذشته نیز سرمایه گذاران خوبی نیز جذب نموده اند اما حیات این سیستم بسیار بیشتر از بانک ترون به رشد پلکانی سرمایه گذاران جدید دارد زیرا سود بیشتری می دهد

 
 

هفت - موسس و مالک این پروژه و روند دقیق سوددهی ان مشخص نیست و به همین علت ممکن است سرمایه گذاری کلان در ان با ریسک بسیار بالایی مواجه گردد. در سه روز گذشته نیز حجم تراکنش های این برنامه که کاربران اکثر در برداشت سود خود داشته اند بسیار بیشتر از حد معمول بوده است و این امر نشان از ترس و ریسک پذیری بالاتر این برنامه نسبت به بانک ترون دارد.

 
 

روند ثبت نام :

tron holding 3

تمامی روند ثبت نام این پروژه شبیه بانک ترون می باشد و در انتها به جای وارد کردن ادرس بانک ترون می بایست ادرس زیر را وارد نمایید تا وارد برنامه شود و سرمایه گذاری خویش را انجام دهید. برای دست یابی به روند ثبت نام ان بر روی عکس بالا کلیک نمایید

 
 

در قسمت اخر لینک زیر را وارد نمایید تا وارد برنامه گردید :

https://tronholdings.net/?ref=7792

 
 

سخن آخر :

مثل همیشه، برسیپا سعی در اگاهی دادن به مردم عزیز به وسیله داده های علمی و فنی دارد و محاسن و معایب چنین سیستم هایی را از نظر علمی بررسی می کند و در اختیار کاربران قرار می دهد و این مخاطبین هستند که شخصا تصمیم به ورود یا عدم ورود به این برنامه ها را خواهند گرفت و این موسسه هیچ گونی منع یا تشویقی برای حضور هیچ فردی در چنین سیستم هایی نداشته و نخواهد داشت.

 
 

منبع : موسسه مطالعات اقتصادی و سرمایه گذاری برسیپا

 
Bersipa Ecosystem