هر آنچه در مورد کلور؛ KLV KLEVER ، توکن و اپ جدید ترون ولت می بایست بدانید
26 آگوست 2020
فوری؛ عرضه اولیه OIN FINANCE از ساعاتی دیگر آغاز می گردد
31 آگوست 2020

یک الگوی جدید اقتصادی برای ERD در پیش است

 
1 (1)

به گزارش برسیپا، شبکه اصلی الروند ERD از ماههای گذشته در حال توسعه و پیشرفت بوده است و در این راه شرکت های زیادی همکاری نموده اند. الروند با داشتن بلاکچین مجزا و اختصاصی برای خود توانسته است در ماههای گذشته نظر معامله گرهای فراوان و شرکت های عملکردی زیادی را به خود جلب نماید و با جهش قیمتی 400 درصدی نیز همراه بوده است. از روز سوم سپتامبر 2020، به صورت رسمی BRIDGE جدید الروند رونمایی می شود و شبکه از ERD به EGLD نقل مکان خواهد نمود.

 
 

دارندگان ERD نگران نباشند :

tokenswap2

در این تعویض شبکه تمامی ERD موجود با نسبت یک به هزار به EGLD تبدیل خواهد شد. عرضه eGLD یک هزارم کمتر از ERD خواهد بود و فقط 20 میلیون عرضه ذخیره اسمی و عملی خواهد داشت. قیمت پایه در نظر گرفته شده برای شروع کار این بریج، به ازای هر EGLD چیزی در حدود 25 دلار خواهد بود. صرافی های بزرگ دنیا از همین امروز سعی نموده اند که EGLD را به شبکه اصلی خود اضافه نمایند تا بعد از تاریخ عرضه، بتوانند پاسخگوی کاربران خود باشند. این ارز رمز جدید از شبکه های ERC20 و BEP2 نیز پشتیبانی می نماید. دارندگان ERD نیز تا یکماه مهلت خواهند داشت در هر صرافی و کیف پولی که این ارز رمز را دارند سریعا انرا تبدیل به EGLD نمایند و اگر بعد از مهلت ارائه شده تبدیل ننمایند، دارایی ERD انها از دست خواهد رفت. مبادله رمز به معنای رشد بالا برای اقتصاد الروند است و یک گام طبیعی برای امکان پذیر کردن کلیه خدمات بومی الروند از جمله سهام عمومی و تفویض اختیار و گزینه های بومی DeFi است. پس از اتمام فرآیند مبادله ، اقتصاد الروند با تبادلات و ادغام های جدید بصورت آنلاین آغاز خواهد شد.

 
 

مدل اقتصادی EGLD چه مزیت هایی دارد :

eGLD-details

تفاوت بین eGLD و سایر مدلهای اقتصادی مانند تفاوت بین یک نمایشنامه شکسپیر و هر داستان تصادفی است. همانطور که در کلمات و عبارات دقیق مفاهیم بزرگی وجود دارد زیرا در ترکیب آنها معناهای جدید ظریف و عمیق را نشان می دهد ، در پارامترهای دقیق اقتصادی نیز پیامدهای زیادی وجود دارد زیرا در کنار هم می توانند نیروهای جذاب اقتصادی را ایجاد کنند ، که می تواند به طور موثر شکل جهانی اقتصاد را تغییر دهند. در زیر برخی از این تفاوت های ارائه شده است :

 
 

1- جذابیت جهانی برای طراحی و مقیاس پذیری با رابطه کاربری بالا

WhatsApp Image 2020-08-27 at 13.25.06

پیچیدگی مهمترین مانع برای پذیرش دنیای واقعی است. فرض کنید شما سعی کنید بیت کوین یا اتریوم را برای افراد عادی توضیح دهید و می توانید منظورم را ببینید. برای رسیدن به یک میلیارد نفر بعدی ، ما مجبور شدیم به طور کامل به ارز الروند تجدید نظر کنیم و ذات آن را به یک استعاره جهانی جذاب و قدرتمند تبدیل کنیم. ما می بایست قدرتمند ولی قابل درک می بودیم و ان انچیزی هست که EGLD با خود به همراه دارد.

 
 

2- محدودیت عرضه و تقاضای بالا

WhatsApp Image 2020-08-27 at 17.59.57

در Genesis این شبکه، تنها 20 میلیون eGLD نسبت به 8 میلیارد نفر وجود دارد. این به معنای فقط 0.0025 eGLD برای هر نفر است. مالکیت چند هزار eGLD اکنون مانند داشتن چند هزار بیت کوین در سال 2010 است.

 
 

3- اعتبار سنج بالا برای مقیاس پذیری و جفت پذیری بالا

WhatsApp Image 2020-08-27 at 17.59.58

انگیزه های قوی برای اعتبار سنجی برای تأمین امنیت شبکه الروند وجود دارد. در ابتدا، این مشوق های تکان دهنده از عرضه جدیدی که سالانه صادر می شود ناشی می شود، اما با شروع روند، تورم با پرداخت هزینه های معامله جایگزین می شود تا پاداش ارزش سهام را پوشش دهد. بعلاوه ، برخلاف اکثر شبکه های بلاکچین که انتشار جدید بی نهایت و بدون محدودیت است ، در الروند این مبلغ به حداکثر حد نظری 31،415،926 eGLD محدود می شود که می تواند بیش از 10 سال به آن برسد.

 
 

4- عرضه براساس شبکه تا 31 EGLD نیز می تواند رشد پیدا نماید.

image-29

یکی از قدرتمندترین ویژگی های مدل اقتصادی الروند این است که هر کارمزد معامله ای که پرداخت می شود با جایگزینی تورم با کارمزد ، حد نظری را کاهش می دهد ، بنابراین eGLD را کمیاب تر می کند و اطمینان حاصل کند که محدودیت عرضه نظری 31.4M هرگز محقق نخواهد شد.

 
 

سخن نهایی :

ده سال پیش، بیت کوین تلاشی شایسته برای ایجاد ارز دیجیتال بود که در نهایت به دو روش خاص کاهش یافت: عملکرد پهنای باند معامله محدود و تقاضای بسیار بالا اما eGLD را طراحی شده است که یک فروشگاه با ارزش و قابل برنامه ریزی باشد که از بالاترین معماری پهنای باند ساخته شده است و از طریق یک رابط کاربری ساده و قدرتمند در سطح جهان قابل دسترسی است. این پول دیجیتال بومی است که به نتیجه گیری طبیعی آن رسیده است.

 
 

محقق و پژوهشگر : برسیپا احمدی / گرافیک : بهار پور نقشبند / 9 شهریور ماه 1399 / موسسه برسیپا

 
Bersipa Ecosystem