1100 ماینر غیر مجاز در ایران توسط دولت شناسایی شد
26 آگوست 2020
هر آنچه می بایست در مورد شبکه جدید بریج الروند ERD با نام EGLD بدانید
31 آگوست 2020

هر آنچه در مورد کلور؛ KLV KLEVER ، توکن و اپ جدید ترون ولت می بایست بدانید

 

کلور KLEVER چیست ؟

210

به گزارش برسیپا، رمزارزها و فعالیتهای دارایی دیجیتال امروزه در حال حاضر یک واقعیت در حال رشد هستند و به طور فزاینده به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده اند. همانطور که میدانیم جهان در حال تغییر مداوم و با شتاب است. با به وجود آمدن اینترنت، امکان داشتن تجارت بدون مرز تغییر عظیمی در ارتباطات به وجود آورده است، به طریقی که افراد زندگی مالی و امنیتی خود را با آن اداره می کنند. به عنوان یک روند دیجیتال هر فرد مستقلی فرصتی پیدا می کند که در اقتصادهای غیرمتمرکز دیجیتال با استفاده از فناوری بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده مشارکت داشته باشد. اقتصاد های غیرمتمرکز که از طریق ارزهای رمزنگاری شده ایجاد می شوند، مردم و مشاغل را قادر می سازند که معاملات غیرقابل اعتماد به صورت ناشناس و امن در سراسر مرزهای ملی انجام دهند. در حال حاضر در این عصر دیجیتال موجود، فرصت های جدید برای خرده فروشی ، سرگرمی ، امور مالی و اساساً هر چیز دیگری که یک شخص ممکن است بخواهد، وجود دارد. امروز می خواهیم شما را با Klever آشنا کنیم. Klever دروازه قابل اعتمادی در بلاکچین و اقتصاد غیرمتمرکز در حال ظهور است که با ارائه سریع تر و ایمن تر و تجربه هوشمندانه تر از ارزهای دیجیتال ورود و شکوفایی را برای کاربران خود فراهم می کند. blockchain کلوربا یک تفکر یکپارچه و پویا هدایت می شود، این پلتفرم به کاربران امکان می دهد تا به محصولات و خدمات بی شماری که وجود دارد و به طور روزمره ضروری است، از جمله کیف پول رمزپایه ، مبادله ارزی ، مرورگر وب ،کانال های مبادله ، سهام و پرداخت و موارد دیگر. دسترسی داشته باشند.

 
 

کلور به طور کلی برای به دو منظور مهم طراحی شده است :

 
 

1- امنیت بالا رمز نگاری 2- رابطه کاربری سریع و قوی

امروز کیف پول های مهم رمزنگاری که افراد در موبایل خود دارند، بسیار عالی هستند، اما همان طور که میدانیم خطراتی نیز در رابطه با آن وجود دارد، که باعث می شود احساس امنیت کمتری کنیم. هدف ما ایجاد امنیت در این کیف پول ها است.

 
 

A : KLEVER OS

یک سیستم عامل کیف پول پیشگام است که به توسعه دهندگان همه سیستم عامل ها امکان می دهد یک کیف پول هوشمند و ایمن را در داخل برنامه ها ، سرورها ، سخت افزار ، تلفن های هوشمند ، درایوهای قلم ، دستگاه های تلفن همراه و سیستم های تحت پوشش خود اجرا کنند.Klever OS برای جایگزین کردن کیف پول رمزنگاری ، از سیستم کیف پول اصلی استفاده مجدد کرده و خود را بازسازی می کند و راه حل ها و امنیت پیشرفته را در یک سطح کاملاً جدید برای کاربر به ارمغان بیاورید. به طور ساده، کتابخانه sdk بطور خودکار برنامه شما را گسترش می دهد تا همه اطلاعات مربوط به دستگاه مورد نظر شما را سازماندهی و محافظت کند.

 
 

B : ویژگی های Klever:

20 (3) - Copy

به ترتیب : 1- می توانید اطلاعات مخفی خود را امن ، رمزگذاری و محافظت کنید 2- حساب های رمزنگاری را با استفاده از BIP32 ، BIP39 ، BIP44 استخراج کنید 3- ایجاد و بازیابی حساب های رمزنگاری 4- لیست معاملات سریعتر و قابلیت تجزیه را از جعبه فراهم می کند 5- گزینه رمزگذاری و رمزگشایی شفاف داده های کاربر 6- تراکنش های خود را نشانه گذاری کنید 7- قراردادهای هوشمند تریگر 8- پرداخت وجوه 9- رمزگذاری و رمزگشایی داده ها 10- پشتیبانی از بلاکچین های متعدد ، ده ها کوین و صدها توکن.

 
 

C : Klever App

اپ کلور؛ اولین اپلیکیشن ساخته شده در سیستم عامل Klever است. در این برنامه آنها در حال ساختن اکوسیستمی هستیم که کاربرانشان به محصولات و خدمات مفید بی شماری دسترسی دارند، که این خدمات در حال حاضر در کیف پولهای دیگر به صورت محدود است و یا در دسترس نیست در حالی که این خدمات در این سیستم به صورت یکپارچه و ایمن انجام می شود در عین حالی که کاربر به صورت ناشناس و با حفظ حریم خصوصی خواهد بود.

 
 

D: به طور کلی هدف اصلی کلور چه خواهد بود ؟

در برنامه Klever دائماً در مورد انواع جدیدی از خدمات و محصولات کاوش می کنیم، ما باید به کیف پولی برسیم تا خواسته های روزافزون را برآورده کنیم. پایگاه کاربر جهانی در حال رشد است. به این ترتیب محصولات و خدمات مورد نیاز ،در چندین دسته ارائه می شود و راه حل های رمزنگاری دوستانه ای برای کاربران خود به ارمغان می آورد. تجربه ما از ساختار TronWallet ، ما گرفته شده است، برنامه قبلی که بیش از 250،000 کاربر را در سطح جهان دارد. TronWallet با بیش از 30k کاربر فعال روزانه (DAU) برای تبدیل شدن به یکی از پرکاربردترین برنامه های blockchain در کل فضای رمزنگاری، رشد کرده است. Klever تبدیل به TronWallet خواهد شد، خانه جدید ، توسعه یافته و پیشرفته. هدف از این تعویض، مبادله ساده تر ، سریعتر و راحت تر برای ما است. کاربران برای تبادل ارزهای رمزنگاری. با نظارت بر عملکرد قیمت لحظه ای در سطوح بالای مبادله ، یک شاخص قیمت دارند که توسط Swap استفاده می شود. وقتی یک کاربر در اپلیکیشن Swap روی برنامه Klever می رود ، آنها جفت Swap پیش فرض را از آنجا مشاهده می کنند، که شامل BTC (BTC) تا USDT (USDT) می شود. سپس کاربر می تواند برای بررسی قیمت، یک مبادله را انجام دهد. به این صورت که یک جفت توکن را انتخاب می نماید و سپس مبلغ مورد نظر را تایپ می کند و مبادله را انجام می دهد. این مبادله توسط رباتهای کاملاً خودمختار و داخلی انجام می شود، که به طور مداوم به دنبال بهترین نرخ ارز و قیمت ها در بین صرافی های برتر و پس از آن Swap را با دقت ، امنیت و سرعت بالا اجرا می کند. پروژه Klever Swap بخشی از Exchange Klever است. Klever Spot Exchange هم برای مبتدیان و هم برای تاجران پیشرفته، با استفاده از آخرین فناوری gRPC ،طراحی شده است. ما یکی از پیشرفته ترین صرافی های رمزپایه را در جهان ایجاد کرده ایم که قادر به ارائه امنیت عالی و تجربه بصری برای کاربر است و همچنین قادر به پشتیبانی از معاملات 1M + در هر ثانیه است.

 
 

E : Klever Labs

این یکی از جالب ترین سیستم عامل هایی است که ما روی آن کار می کنیم ، که قرار است در Q3 سال 2020 راه اندازی شود. به منظور توسعه راه حلهای برتر و برنامه هایی که ما در آن تخصص داریم که شامل تجربه سالها blockchain و توسعه معماری نرم افزار می شود. ما رشته های مختلف را معرفی می کنیم، که این رشته ها پروژه های پیشگامانه و راه حل های در دسترس ای برای کیف پول و سایر برنامه های Klever؛ ارائه می دهند که این ها محصولاتی هستند که نتیجه خلاقیت و تحقیقات گسترده هستند و این تیم توانسته در یک دهه گذشته مهارت های خوبی کسب کند. نتیجه یک نوآوری با قابلیت استفاده خواهد بود.

 
 

کلور خانه جدیدی برای نوآوری blockchain خواهد بود

 
 

هر پروژه توسعه یافته توسط Klever Labs با استفاده از ساختار زیر با کد KLV اجماع می یابد:

به ترتیب : 1. پروژه ها توافق KLV را در داخل برنامه می پذیرند 2. کاربران می توانند در هر یک از پروژه ها با خرید توکن ها در جلسات سرمایه گذاری شرکت کنند. 3. کاربران می توانند با استفاده از علائم BTC ، ETH ، TRX ، USDT و KLV در تأمین مالی شرکت کنند. 4-توکن های (BTC ، ETH ، TRX ، USDT) دریافت شده از طریق سرمایه گذاری در یک سیستم مبدل تبدیل می شوند، قیمت بازار به KLV است و در پایان سرمایه گذاری به پروژه ها توزیع می شود. 5- پروژه ها ممكن است به اعضای VIP پاداش دهند.

 
 

F : پروژه های آتی کلور

در طرح توسعه کلور مواردی از جمله Klever Browser که شامل پشتیبانی از IOS ,LINUX , ANDROID و ... هست نیز پیش بینی شده است. همچنین بلاکچین اختصاصی کلور و کوین ان نیز از جمله مواردی هستند که در برنامه آتی ذکر شده است.

 
 

G : مزایای رقابتی

رقابت واقعی در درون خودمان دیده می شود. رقابت واقعی برای درک این موضوع است که چه اشتباهاتی رخ داده و به چه چیزی تبدیل شده است، در واقع از اشتباهات خودمان بیاموزیم. آنچه ما را در این فضا منحصر به فرد می کند این است که ما قبلاً کیف پول رمزنگاری شده ای را که توسط بیش از 80k کاربر در هر ماه استفاده می شود ، رشد داده و به روز کرده و راه اندازی و توسعه داده ایم، و در حال حاضر این کیف پول بر روی بیش از 250K دستگاه در سراسر جهان نصب شده است. رقابت در این فضا شدید است اما در عوض ما اطمینان داریم که اخلاق ، تجربه ، نقشه راه ، مشارکت ما در شبکه ، توان فنی ، بازاریابی برتر ، محصولات نوآورانه و از همه مهمتر ، تیم ما باعث می شود تا موقعیت منحصر به فردی در اختیار داشته باشیم تا سهم ما از بازار یک پروژه موفق در ارزهای رمزنگاری شده باشد.

 
 

H : ذخیره توکن و نحوه سهام بندی

20 (3) - Copy

موجودی کل توکن کلور شامل ده میلیارد KLV می باشد که دو میلیارد ان سهم بنیاد تحقیق، توسعه، راه اندازی و پشتیبانی می گردد؛ دو میلیارد دیگر آن نصیب سرمایه گذاران اولیه می شود؛ سه میلیارد ان سهم خریداران عرضه اولیه ان می شود و سه میلیارد دیگر نیز در مارکت و صرافی ها به فروش خواهد رسید.

 
 

I : نقشه راه

21

پروژه کلور از سه سال پیش طرح اولیه ان تعریف و راه اندازی شد و در یک برنامه بسیار منسجم و قوی توانستند به تمامی اهداف تعیین شده در نقشه راه اولیه دست یابند. هم اکنون نیز در مرحله عرضه اولیه بصورت IOA در ترون ولت هستند و در مرحله Q2 قرار داریم. تا انتهای سال 2020 براساس پیش بینی های صورت گرفته این توکن وارد مارکت و صرافی ها خواهد شد و احتمالا جهش قیمی بالایی نیز باید از ان شاهد باشیم. براساس نقشه راه، در سال 2021 نیز بلاکچین اختصاصی ان وارد بازار خواهد شد.

 
 

J : نحوه ثبت نام

22

در تاریخ 20 الی 24 آگوست 2020 عرضه اولیه محدود ان در کیف پول ترون با تبدیل ترون، تتر، بیت کوین و اتریوم به KLV آغاز شد و در ابتدای راه برای این چهار روز قیمت پیشنهادی 0.003 دلار تعیین گردید و افراد می توانستند تا حداکثر یک میلیون KLV خریداری نمایند. از تاریخ 25 آگوست، مرحله دوم عرضه اولیه ان اغاز شده است و افراد می توانند با قیمت متغییر حداقل 0.004 تا 0.01 دلار بسته به زمان تبدیل ان این توکن را در قسمت SWAP کیف پول ترون از طریق تبدیل TRX به KLV خریداری نمایند و ذخیره کنند. نسبت عرضه اولیه ترون به کلور یک به هشت و هم اکنون نیز یک به پنج شده است. هنوز زمان دقیق اتمام مرحله دوم این عرضه مشخص نیست و هر کیف پول می تواند تا سقف بیست میلیون KLV نیز خریداری نماید. البته برخی مشکلات در تبدیل این توکن ممکن است به وجود اید و دوستان می بایست حتما با فیلتر شکن به این تبدیل بپردازند. بعد از تبدیل، حداکثر طی یک ساعت در قسمت پایین اصلی کیف پول ترون TOKENS برای شما KLV خریداری شده را نمایان می سازد. توصیه موسسه برسیپا به دوستان خرید سریع و عدم فروش ان تا ورود به بازار و صرافی ها می باشد. طبق همیشه موسسه برسیپا به عنوان یک مرجع رفرنس به معرفی این قبیل ICO ها می پردازد ولی دوستان می بایست با ریسک و تصمیم شخصی خویش وارد این بازار پرریسک و البته پر سود شوند و مثل همیشه نه کسی را تشویق به سرمایه گذاری و نه منع می نماییم.

 
 

تحقیق و مستند سازی : برسیپا احمدی / گرافیک، ویراستاری و ترجمه : بهار پورنقش بند / موسسه برسیپا / 5 شهریور ماه 1399

 
Bersipa Ecosystem