ریزش بازار توکن های دیفای همزمان با ریزش بازارهای مالی جهان
9 سپتامبر 2020
رکورد تاریخی گردش مالی بازار رمز ارزها شکسته شد! 350 میلیارد دلار در یک روز
12 سپتامبر 2020

نحوه شرکت در IEO پروژه بریج؛ اولین اوراکل بلاکچین ترون

 

پروژه بریج؛ اولین اوراکل ترون چیست ؟

288

به گزارش برسیپا؛ مفهوم های علمی دنیای رمز ارزها؛ اساسا بکر و کمتر شناخته شده هستند. اوراکل مجموعه ای از داده های انسانی هست که در یک سیستم براساس روند علمی و واقعیت ها تعریف و تبیین می شود و به سیستم تزریق می گردد. سیستم های دارای اوراکل می توانند براساس معیارهای واقعی به بررسی معیارها و خروجی های متناسب با داده ها و عملکردها بپردازند. برای درک درستی از این مفهوم می توان یک خط تولید را مثال زد. کارخانه و فضای موجود را می توان همان فضای بلاکچین؛ مواد اولیه را رمز ارزها و محصول نهایی را خروجی سیستم عنوان نمود. حال اینکه از لحظه ورود مواد اولیه تا لحظه خروج محصول نهایی چه اتفاقات و دستور العمل هایی در فضای کارخانه اتفاق می افتد را می توان اوراکل، یعنی داده های علمی و عملی روند کار نامید. اوراکل ها در دنیای رمز ارزها نیز در سه سال اخیر توانسته اند تعریف جدیدی به خود بگیرند و تا بحال نیز چندین اوراکل قوی تعریف و وارد مارکت شده است. از قوی ترین توکن های اوراکل می توان به CAHINLINK ، BAND PROTOCOL و RLC نام برد که رشد های بسیار خوبی نیز در مارکت داشته اند. پروژه BRIDGE که می توان آنرا اولین اوراکل عمومی در بلاکچین ترون نامید، به همت جوانان نخبه ایرانی با همکاری چند موسسه و متخصص خارجی در این زمینه طراحی و به مرحله اجرایی رسیده است. این پروژه از روز 15 سپتامبر 2020 از طریق یک عرضه عمومی با ساختار IEO از طریق صرافی استرالیایی BW معرفی و رسما وارد مارکت خواهد شد. در این مقاله اختصاصی، موسسه برسیپا سعی کرده است روند کامل و جامعی را برای حضور و خرید در این عرضه اولیه به علاقه مندان گرامی ارائه نماید. پس با ما همراه باشید.

 
 

ورود به صرافی BW

1

برای شروع می بایست در مرورگر خویش وبسایت صرافی را به آدرس WWW.BW.COM جستجو نمایید. در نظر داشته باشید ممکن است که از طریق اینترنت موبایل روند کار و بعضا باز کردن سایت کمی کند عمل نماید. پس حتما سعی نمایید از طریق اینترنت وای فای متصل شوید. این سایت برای ورود و ثبت نام احتیاج به وی پی ان نیز ندارد.

 
 

ثبت نام

2

برای ثبت نام اولیه sing up را بزنید

 
 

تکمیل اطلاعات :

3

اطلاعات خواسته شده تکمیل نمایید. در نظر داشته باشید شما می توانید از دو طریق شماره همراه یا ایمیل این ثبت نام را انجام دهید. برای پسورد نیز یادتان باشد باشد تمامی حروف به انگلیسی باشد و حتما نیز در پسورد شما حروف بزرگ و کوچک و اعداد می بایست با هم باشند. بهترین حالت انتخاب پسورد را می توان حرف اول بزرگ، حرف دوم کوچک و بقیه پسورد حداقل شش عدد باشد شبیه این پسود : Ab123456

 
 

ورد به سایت :

4 (1)

بعد از تکمیل اطلاعات و ورود به سایت شما می تواند در قسمت سمت راست در بالا نماد آدمک را زده و قسمت user center را کلیکن نمایید تا به صفحه بالا وارد شوید.

 
 

فعال کردن تایید کننده گوگل :

5 (1)

در مرحله اول تکمیل فرآیند ثبت نام شما می بایست تاییدگر و کد دهنده google authentication را فعال نمایید. گزینه verifiction را زده و بعد از آن در پلی استور یا اپل استور همین برنامه را با همین نام دانلود نمایید

 
 
6 (1)

 
 

فعال سازی تایید کننده گوگل بر روی گوشی :

7

بعد از نصب این برنامه بر روی گوشی خویش، next را زده و از طریق اسکن کد، کد نمایش داده شده را اسکن نمایید و سپس به مرحله بعد بروید. در نظر داشته باشید در پایین کد اسکن، یک کد چند رقمی و حرفی نوشته شده است، انرا حتما یادداشت نمایید زیرا اگر گوشی شما با مشکل روبه رو شود و تایید کننده گوگل شما برای این صرافی از دست برود، با این کد می توانید انرا بازیابی نمایید پس حتما این موضوع را فراموش نکنید و در دو یا سه مکان مجزا نیز نگهداری نمایید.

 
 
8

سپس مراحل را طبق عکس بالا تکمیل نمایید.

 
 

تکمیل نهایی تایید کننده گوگل :

9

بعد از اسکن و وارد کردن پسورد، کد شش رقمی ای که برنامه به شما می دهد را وارد کنید و تایید کنید. این برنامه به شما هر 30 ثانیه یک کد می دهد و یکبار مصرف نیز خواهد بود. بعد از تکمیل این قسمت برای شما فعال خواهد شد و به سراغ مرحله بعدی خواهید رفت.

 
 

مرحله دوم و تایید شماره موبایل شما :

10

قسمت مشخص شده در عکس بالا را کلیک کرده تا وارد صفحه جدید شوید.

 
 

مراحل زیر را طبق عکس ها انجام دهید :

12

 
 

نکته مهم در این قسمت : دقت کنید که کدهای ارسالی به ایمیل، همراه و تایید کننده گوگل شما زمان محدود دارند و سریعا می بایست این قسمت را پر نمایید.

13

 
 

اتمام مرحله تایید موبایل :

14

بعد از اتمام این مرحله، قسمت موبایل در اکانت می بایست به حالت modify تغییر کرده باشد. این یعنی این قسمت نیز با موفقیت تکمیل گردیده است.

 
 

مرحله تایید پاسپورت :

15

در این قسمت می بایست به سراغ مرحله تایید پاسپورت و اطلاعات شخصی بروید. قسمت مشخص شده در تصویر بالا را کلیک نمایید.

 
 

ادامه مرحله تایید پاسپورت :

16

موارد خواسته شده را به صورت کامل پر نمایید. منظور از id همان شماره پاسپورت شما می باشد. اسم خود را نیز بصورت کامل براساس انچه در پاسپورت هست بنویسید. کشور را نیز ایران انتخاب کرده و ادرس را نیز می بایست به انگلیسی از آخر به اول به بنویسید. به عنوان مثال پلاک ده، کوچه شش خیابان یازده و...در نظر داشته باشید در قسمت کد شهر نیز می بایست حتما براساس دستور العمل نوشته شده در عکس برای هر استانی که هستید اعداد را وارد نمایید.

 
 

عکس پاسپورت و عکس شخصی :

17

در این قسمت شما می بایست یک عکس کامل و واضح از نمای بالای و به صورت کاملا خوانا از صفحه اول پاسپورت خویش گرفته و در قسمت راست اپلود نمایید. یک متن نیز می بایست براساس تاریخی که در ان روز ثبت نامی می کنید و به صورتی که در قسمت سمت چپ بالا در کادر طوسی رنگ نوشته شده بنویسید. قسمت اول اسم صرافی برای همه ثابت و قسمت دوم براساس تاریخی که ثبت نام می کنید وبه میلادی باید باشد و مراقب باشید در تاریخ میلادی جای ماه و روز برعکس هست و اشتباه ننویسید. در قسمت اخر نیز امضای شخصی خود را زده و کاغذ مورد نظر را در روبه روی سینه خود گرفته و فردی از شما عکس بگیرد. در این عکس می بایست شما به صورت همزمان متن نوشته شده و پاسپورت خود را در هر دست و نزدیک به هم گرفته و به رو به رو نگاه کنید. دقت داشته باشید که می بایست چهره شما کاملا واضح باشد و عرض شانه های شما نیز درعکس پیدا باشد. عکس به گونه ای باشد که نه خیلی دور باشد نه خیلی نزدیک و متن نیز کاملا خوانا باشد. بعد از گرفتن عکس انرا در قسمت بالای سمت چپ اپلود نمایید.

 
 

مرحله ارسال ویدیو تایید :

18

بعد از اتمام مرحله قبل، انرا تایید و به صفحه قبل بازگردید و قسمت مشخص شده را کلیک نمایید.

 
 

ادامه مرحله ارسال ویدیو تایید :

19

در همان زاویه ای که عکس گرفتید، می بایست یک ویدیو نیز پر نمایید. این مرحله کمی حساس هست و حتما طبق دستور العمل ذکر شده پیش روید. در قسمت زیر این عکس یک کد چهار رقمی برای اکانت شما نوشته شده است. شما می بایست در سه ثانیه و بصورت کاملا رسا و واضح با در دست داشتن پاسپورت خویش به صورت واضع، چهار عدد را بخوانید. برای خواندن چهارعدد می بایست به صورت تکی انرا تلفظ نمایید. به عنوان مثال اگر عدد نمایش داده شده شما 4323 باشد شما می بایست بصورت رسا و در سه ثانیه به زبان انگلیسی اینچنین بخوانید : فور، تری، تو ، تری

 
 

نکته مهم :

19

در این قسمت در نظر داشته باشید که حجم ویدیوی ارسالی شما حداقل 5 مگا بایت و حداکثر می بایست 10 مگابایت باشد. با توجه به کیفیت بالای تصویر برداری برخی گوشی های هوشمند، ممکن است که سه ثانیه ویدیو شما حجمی بیشتر از این مقدار داشته باشد پس با نرم افزارهای کاهش حجم ابتدا حجم انرا به زیر 10 مگابایت رسانده وسپس اپلود نمایید. در صورتی که باز هم اپلود انجام نشد حتما به ایترنت پر سرعت متصل و با وی پی ان نیز امتحان نمایید. بعد از اپلود کادر تایید می شود و submit را زده تا روند ثبت نام شما تکمیل گردد. تایید اطلاعات شما حداکثر 24 ساعت به طول خواهد انجامید و اگر تایید نشده باشد از طریق ایمیل یا همراه به شما اطلاع داده می شود. سعی کنید مراحل را با دقت تکمیل نمایید تا زمان را برای ثبت نام از دست ندهید.

 
 

سخن نهایی :

289

در این عرضه که مقدار ان برای هر اکانت حداکثر 200 تتر معادل 200 دلار خواهد بود، افراد می بایست مبالغ ریالی یا ارزی خود را به تتر تبدیل نمایند و به کیف پول تتر خود در صرافی bw منتقل نمایند. اگر فردی بخواهد مبالغ بیشتری خرید نماید می تواند همین مراحل را با پاسپورت دیگری نیز انجام دهد. قیمت هر BRG در این عرضه 0.004 دلار در نظر گرفته شده است که با توجه به ذخیره اسمی 10 میلیاردی و عرضه 2 میلیاردی، قیمت خوب و منطقی ای به نظر می رسد. بعد از خرید BRG نیز می توانید انرا به راحتی به کیف پول کلور KLEVER خود منتقل نمایید. بدین منظور در قسمت توکن های این کیف پول BRG را سرچ و انرا فعال نمایید. پیش بینی می شود تا پاییز امسال خرید و فروش ان در حداقل دو صرافی BW و DIGIFINEX لانچ گردد. برای هرگونه سوال و مشکل نیز می توانید با موسسه برسیپا در ارتباط باشید. بدین منظور می توانید ما را در تمامی شبکه های اجتماعی و تخصصی با جستجوی BERSIPA پید نمایید.

 
 

لینک رسمی IEO برای خرید با جفت ارز تتر USDT :

2

برای دست یابی به لینک مستقیم عرضه بریج، بر روی عکس بالا کلیک نمایید

 
 

منبع : موسسه برسیپا / محقق : برسیپا احمدی / تولید و گرافیک : بهار پورنقش بند/ 22 شهریور 1399

 
 

 
Bersipa Ecosystem