قیمت بیت کوین در روزهای آینده با بررسی اندیکاتور TD9
28 جولای 2020
پروژه انقلابی اتریوم دو چیست ؟
29 جولای 2020

لحظه به لحظه با مهمترین رویداد سال 2020؛ اتریوم 2

 

لانچ‌پد اعتبارسنجی شبکه آزمایشی نهایی اتریوم 2.0 منتشر شد

20

به گزارش کویین تلگراف، توسعه‌دهندگان اتریوم، در تاریخ 27 جولای، لانچ‌‌پد اعتبارسنجی Ethereum 2.0 را منتشر کردند. این لانچ‌پد به کاربران امکان می‌دهد تا در اثبات سهام این شبکه آزمایشی مشارکت کنند. با شبکه آزمایشی نهایی Ethereum 2.0 که در تاریخ 4 آگوست منتشر می‌شود، توسعه‌دهندگان امکان فعالیت اعتبارسنج‌ها را فراهم کرده‌اند. بر اساس مطلب اخیر وبلاگ Ethereum در تاریخ 27 جولای، تیم تحقیقاتی Ethereum 2.0، انتشار لانچ‌پد اعتبارسنجی شبکه آزمایشی مولتی‌کلاینت Medalla را اعلام کردند. این لانچ‌پد بخشی از مرحله راه‌اندازی شبکه آزمایشی، پیش از ورود به فاز صفر است که در آن، شبکه به سمت استفاده از مدل اثبات سهام پیش می‌رود. در این وبلاگ بیان شده است که : «اکنون ما این لانچ‌پد را منتشر می‌کنیم تا در جریان شبکه آزمایشی پیش رو، یعنی Medalla، قرار بگیرید و در آن سپرده‌گذاری کنید.»

 
 

مراحل قبل از راه‌اندازی

در فاز بعدی، مشارکت‌کنندگان و موجودی حساب آنها، برای کمک به اعتبار‌سنجی در این شبکه آزمایشی، ردیابی می‌شوند. کاربران برای اجرای یک نود اعتبار‌سنج، باید حداقل 32 ETH را در شبکه قفل کنند. دنی رایان، از هماهنگ‌كنندگان Ethereum 2.0، گفته است كه Medalla تنها در صورتی آغاز به کار خوهد کرد که حداقل 16384 اعتبار سنج به میزان 524،288 ETH استیک کنند. اگر تا 2 آگوست به این عدد نرسیم، شبکه آزمایشی، 48 ساعت پس از زمان مشخص شده راه‌اندازی می شود. Trustnodes امروز گزارش داد که بیش از 150،000 ETH سپرده گذاری شده است، و این یعنی این شبکه آزمایشی تقریباً 30.5٪ از اعتبارسنج‌های لازم برای آماده شدن جهت راه‌اندازی در هفته آینده را داراست.

 
 

فعالیت، قیمت اتر قبل از راه اندازی اتریوم 2.0 افزایش یافته است

از آن جا که کاربران در حال روی آوردن به توکن‌های DeFi و استیبل‌کوین‌ها هستند، اخیراً حجم معاملات در بلاکچین اتریوم برای اولین بار از بیت‌کوین عبور کرد. گرچه قیمت اتریوم در سه ماهه دوم به زیاد رشد نکرد، اما به دنبال رشد قیمت بیت‌کوین در این هفته و عبور آن از 11000 دلار، امروز به سقف سالیانه جدیدی در 326 دلار رسید.

 
 

موسسه برسیپا، به صورت اختصاصی در ماه آگوست 2020 به انتشار سریع اخبار مربوط به پروژه اتریوم دو خواهند پرداخت و تمامی مراحل و روند کار توسط این موسسه مرحله به مرحله معرفی خواهد شد

 
Bersipa Ecosystem