چرا باید به آینده رمز ارز EOS ( ایاس ) خوشبین بود ؟
5 آگوست 2020
ICO ها، بستری بکر برای سودهای عجیب و پر ریسک
5 آگوست 2020

لایت کوین با کیبر نتورک از این پس می تواند در بلاکچین اتریوم به ترید بپردازد

 
53

شبکه کایبر، بستر مبادلاتی غیر متمرکز بلاکچینی، به تازگی توکن pLTC سازگار با اتریوم را لیست کرده است. pLTC توکن جدید بین زنجیره‌ای بوده که توسط پروژه pTokens معرفی شده است. شبکه کایبر با اعلام این خبر در تاریخ 3 آگوست، به کوین¬تلگراف گفت كه توکن‌های pLTC از طریق KyberSwap و سایر اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApps) در دسترس خواهند بود. این توکن‌ها همچنین در بستر پروتکل نقدینگی طراحی شده توسط کایبر هم در دسترس می‌باشند. این خبر اندکی پس از آنکه pTokens در روز 29 جولای، توکن pLTC را در شبکه اصلی اتریوم راه‌اندازی کرد، منتشر شد. توکن pLTC، مشابه «pTokens» قصد دارد با اتصال به دارایی‌های اساسی بلاکچینی، نقدینگی بین زنجیره‌ای را برای DeFi فراهم کند.pLTC به صورت کامل با لایت‌کوین جفت شده و این دارایی را به طور کامل با اتریوم سازگار کرده است. شین هون، مدیر بازاریابی شبکه کایبر توضیح داد که با لیست شدن این توکن جدید کاربران قادر خواهند بود از دارایی‌های دیگر در فایننس‌های غیرمتمرکز اتریوم استفاده کنند. وی گفت:

 
 

pLTC به دارندگان لایت‌کوین راهی مناسب جهت کاوش در دنیای DeFi اتریوم ارائه داده است. همچنین ما مفتخریم اعلام کنیم که تیم پیشتیبانی تامین نقدینگی pLTC توسط صندوق فدرال رزرو کایبر حمایت می‌شود

 
 

هونگ افزود، کاربران می‌توانند pLTC را با هر توکن دیگری که توسط کایبر پشتیبانی می‌شود، از جمله pBTC، معامله کنند. در ماه مارس 2020، pTokens، توکن pBTC خود را در شبکه اتریوم معرفی کرد. همانطور که گزارش شد، pBTC با بیت‌کوین جفت شده و با اکوسیستم اتریوم سازگار می‌باشد. لایت‌کوین نیز، که در سال 2011 راه اندازی شد، امروزه یکی از محبوب ترین رمزارزها بوده و بعنوان هفتمین رمزارز از نظر ارزش بازار رتبه‌بندی می‌شود. لایت‌کوین الهام‌گرفته از بیت‌کوین است و از نظر فنی شباهت‌های زیادی با آن دارد و میتواند جایگزینی سریعتر و ارزان‌تر برای بیت‌کوین باشد. این ارز با 59 دلار و ارزش بازار 3.8 میلیارد دلار در هنگام نوشتن اسن مقاله، در حال معامله می‌باشد.

 
Bersipa Ecosystem