هر آنچه می بایست در مورد شبکه جدید بریج الروند ERD با نام EGLD بدانید
31 آگوست 2020
اختصاصی برسیپا؛ تحلیلی بر روند حرکتی اتریوم تا ابتدای 2021
1 سپتامبر 2020

OIN FInance چیست ؟

 
211 (2)

به گزارش برسیپا،OIN FINANCE اولین پلاتفرم اختصاصی در دیفای می باشد که از طریق قابلیت استخراج زنجیره ای مبتنی بر رمز ارز اونتولوژی به صورت بلاک مجزای وام دهی عمل می نماید. علامت اختصاری و برندینگ آن در مارکت OIN خواهد بود. قیمت عرضه اولیه ان برای هر عدد از آن 0.08 دلار کشف قیمت شده است. هر فرد در این عرضه اولیه فقط قادر به خرید حداکثر 600 دلار از این دیفای جدید می باشد. ذخیره اسمی آن نیز فقط صد میلیون OIN خواهد بود .

 
 

OIN فاینانس چهار هدف اصلی را دنبال خواهد کرد :

WhatsApp Image 2020-08-27 at 13.25.0644

* سیسم تسویه حساب و وام دهی * سیستم ثبات اقتصادی دولتی و سازمانی * سیستم استخر و مبادله * سیستم ارائه راه حل برای بحران های بزرگ اقتصادی

 
 

سیستم وام دهی OIN چگونه خواهد بود ؟

WhatsApp Image 2020-08-27 at 13.25.06

سیستم وام دهی OIN مبتی بر دو حالت DAO و حالت زنجیره شبکه اتریوم و انتولوژی می باشد. در این سیستم هر دو حالت وثیقه های شخصی و سیستم های دولتی تعبیه و طراحی گردیده است و همین امر باعث توسعه و رابطه کاربری بالا در مشاغل کوچک شخصی تا سیستم های بزرگ مالی دولتی خواهد شد.

 
 

روند عرضه OIN چگونه خواهد بود ؟

WhatsApp Ima

مرحله نخست ان عرضه محدود OIN در پلاتفرم اختصاصی اونتولوژی خواهد بود. مرحله دوم شامل فاز تست نهایی شبکه خواهد بود. مرحله سوم شروع فاز یک نسخه آلفا بلاکچین OIN خواهد بود. مرحله چهارم نیز سیستم دیفای که در سال 2021 پیش بینی گردیده است و مرحله نهایی و پنجم که شامل نسخه نهایی بتا این رمز ارز خواهد بود.

 
 

زمان عرضه OIN :

212

عرضه اولیه OIN از ساعت 20:30 دقیقه روز 31 آگوست 2020 به وقت هنگ کنگ ( ساعت 18:20 دقیقه روز 10 شهریور 1399 به وقت تهران ) آغاز خواهد شد. فقط افرادی که مدارک دو مرحله ای خود را که شامل پاسپورت و کارت ملی می باشد و به ثبت رسانده باشند می توانند در این عرضه شرکت نمایند. کشورهای شامل تحریم های سازمان ملل امکان حضور در این عرضه را نخواهند داشت. حداکثر مقدار خرید برای هر فرد با هر اکانت نیز حداکثر 7500 OIN خواهد بود. علاقه مندان که بصورت حرفه ای در دنیای رمز ارزها فعالیت می نمایند می توانند با مراجعه به سایت و کانال تلگرام https://oin.finance درخواست خود را ثبت و در این عرضه عمومی شرکت نمایند. در این عرضه جفت ارز تتر و اتریوم به علاوه خرید دلاری امکان پذیر خواهد بود.

 
 

محقق و پژوهشگر : برسیپا احمدی / تحریریه و گرافیک : بهار پور نقشبند، فریبا باستان / 9 شهریور ماه 1399 / موسسه برسیپا

 
Bersipa Ecosystem