آیا هاوینگ بر روی قیمت اتریوم نیز تاثیر خواهد گذاشت ؟
12 می 2020
فاز هفت شهرک آبشار؛ 15 برابر فقط در 30 ماه !
13 می 2020

فوری؛ شرکت تلگرام، پروژه ارز رمز خود را متوقف کرد!

تلگرام

دقایقی پیش پاول دروف در توییتر خود خبر از لغو پروژه ارز دیجتال تلگرام TON را رسما اعلام کرد. وی در توضیحات این امر دلیل اصلی را مشکلات این شرکت در ایالات متحده آمریکا و ترس از عواقب قوانین دست و پاگیر برای این ارز رمز در این کشور برشمرده است. پاول دوروف در صفحه خود اینچنین نوشت :

یک دادگاه در آمریکا جلوی اتفاق افتادن TON را گرفت. چگونه؟ تصور کنید چند نفر برای ساخت یک معدن طلا پول بگذارند و سپس طلایی را که از آن بیرون می‌آید تقسیم کنند. بعد یک قاضی می‌آید و می‌گوید: این افراد در معدن طلا سرمایه‌گذاری کردند، چون به دنبال سود بودند و آنها آن طلا را برای خودشان نمی‌خواستند، بلکه می‌خواستند به افراد دیگر بفروشند. به خاطر همین، اجازه داشتن طلا را ندارند.

به نقل از financemagnates تلگرام از سال 2017 برنامه تولید رمز ارز را کلید زده است و سپس در سال ۲۰۱۸ این شرکت موفق شد در پیش‌فروش خصوصی توکن‌های گرام، ۱.۷ میلیارد دلار سرمایه جذب کند.

در اکتبر سال گذشته ( 2019 ) همه چیز برای عرضه رسمی گرام آماده بود و حتی برای آن کیف پول رسمی ارائه شده بود. اما از سوی کمیسیون بورس آمریکا (SEC)، اجازه توزیع توکن‌های گرام را از این شرکت گرفت. به عقیده کمیسیون بورس آمریکا تلگرام با پیش‌فروش توکن‌های خود قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را نقض کرده است.

پس از ماه‌ها کشمش تلگرام با دادگاه‌ آمریکا و تلاش نافرجام برای عرضه گرام‌ها، سرانجام امروز اعلام شد که پروژه بلاک چین تلگرام قبل از راه‌اندازی رسمی برای همیشه رها می‌شود.

منبع : https://www.financemagnates.com/cryptocurrency/telegram-cancels-ton-blockchain-project-abandons-crypto-ambitions/

کد خبر : 5005

تاریخ : 1399/02/24

برسیپا احمدی
برسیپا احمدی
موسس و مدیرعامل گروه مطالعات اقتصادی و سرمایه گذاری برسیپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Bersipa Ecosystem