پلان سرمایه گذاری رویال ترون TRON ROYAL
8 جولای 2020
امکان برداشت ترون در بیش از 13 هزار دستگاه خودپرداز
8 جولای 2020

شرکت ویزا به دنبال برنامه نویسان بلاکچینی می گردد

 
blockchain 13

شرکت ویزا (VISA) که جزو لیست 500 شرکت برتر ایالات متحده آمریکا (Fortune 500) می‌باشد، بنا به اعلامیه استخدامی جدید خود، در جستجوی مهندسان بلاکچینی است که سابقه فعالیت در بلاکچین‌های اتریوم و بیت‌کوین را دارند. این شرکت که 53 درصد از کل تراکنش‌‌‌‌های کارت اعتباری آمریکا را به خود اختصاص داده، دارای چندین موقعیت خالی شغلی در آستین (تگزاس) و فاستر سیتی (کالیفرنیا) است.

 
 

در توضیحات شغلی آمده است که VISA بطور ویژه شخصی با تخصص بالا در اتریوم و معماری بلاکچین را استخدام می‌‌‌‌کند:

 
 

ما به دنبال یک توسعه‌‌‌‌دهنده ماهر و باتجربه در معماری اتریوم و بلاکچین جهت فعالیت بعنوان عضوی در تیم ساخت اپلیکیشن‌‌‌‌های توزیع شده خود هستیم.

 
 

این بدان معناست که این توسعه‌‌‌‌دهنده باید به زبان برنامه‌‌‌‌نویسی Solidity که برای ساخت قراردادهای هوشمند (C ++ یا Java) استفاده می‌‌‌‌شود، تسلط داشته باشد. کاندیدای ایده‌‌‌‌آل این شرکت کسی است که با بیت‌‌‌‌کوین، ریپل و پلتفرم بلاکچین R3 کار کرده باشد. مسئولیت این عضو جدید VISA ، پیشبرد ابتکارهای منحصر به فرد بلاکچینی، کدنویسی و حفظ زنجیره فناوری‌‌‌‌های جدید خواهد بود. VISA سالهاست که مهندسین بلاکچین را برای بخش فنی خود استخدام می‌‌‌‌کند. بر اساس گزارش وبسایت U.Today، این شرکت در ماه ژوئن سال گذشته سیستم پرداخت خود را با استفاده از قراردادهای B2B راه‌‌‌‌اندازی کرد. این سرویس که برای اولین بار در سال 2016 معرفی شد، به مشتریان شرکت‌‌‌‌های VISA اجازه می‌دهد تا تبادلات مالی فرامرزی سریع و روان داشته باشند. VISA همچنین در نوامبر سال 2019 پتنت ایجاد رمزارز فیات را به ثبت رساند.

 
Bersipa Ecosystem