اختصاصی برسیپا؛ مقایسه شصت سال صنعت خودرو ایران و کره جنوبی
13 ژوئن 2020
100 میلیون دلار؛ حجم در گردش برنامه های غیر متمرکز در بستر بلاکچین
14 ژوئن 2020

سرمایه گذاری پرریسک اما پرسود! ریسک بالاتر؛ سود بالاتر

 
tron bank 2

برنامه بانک ترون که از سال 2019 با قرارداد هوشمند در بستر بلاکچین به وجود آمده است، بعد از حدود 10 ماه سکوت، از تاریخ 20 می 2020 ( کمتر از یکماه پیش تا اکنون ) با استقبال عجیبی از سوی مخاطبین برنامه های غیر متمرکز رو به رو شده است و حجم سرمایه گذاری افراد در کمتر از 20 روز به بیش از نیم میلیون دلار رسیده است و تعداد کاربران ان نیز افزایش 500 درصدی را نشان می دهد.

 
 

نکات مهم در مورد تامین سرمایه این برنامه

این نکات شامل : 1- سودها در هر ثانیه قابل برداشت به کیف پول ترون هستند 2- بخشی از حجم سود از میزان سرمایه در گردش تامین می گردد و به نوعی بخشی از سرمایه گذاری افراد جدید به افراد قبل تعلق می گیرد و افرادی که جدید نیز ثبت نام می کنند می توانند سرمایه گذاری افراد بعد از خود را دریافت نمایند. 3- تامین بخش دیگر سرمایه از سوی بانک ترون نیز می باشد که در نوبت های خاصی ذخیره بانک را تامین می نمایند اما در متن قرارداد هوشمند انها مرجعی برای تامین دائم این بودجه را تعیین نکرده اند و این حجم تامین را بسته به بالانس حجم سرمایه گذاری و نسبت به ان در قرارداد نوشته اند. در تاریخ 14 جون 2020 که این مقاله در حال ویراستاری می باشد به علت افزایش سیصد درصدی حجم سرمایه گذاری، به نظر زمان مناسبی برای ورود به این بازار می باشد تا بتوان خیلی سریع به سود بالایی دست یافت. اما یادتان باشد که بدون تفکر نمی بایست عمل کرد و با مطالعه کامل در مورد ساختار قرارداد های هوشمند در بستر بلاکچین عمل نمایید. 4- چهار پلان برای سرمایه گذاری تعیین گردیده است که بسته به ریسک و مدت زمان سرمایه گذاری می توانید از 18 روز تا مادام العمر سرمایه گذاری نمایید. توصیه ما به دوستان این است که اگر اهل ریسک نیستند با حداقل 100 ترون در پلان 18 روزه برنامه را تنظیم و سرمایه گذاری نمایند تا کلیات این سیستم برای انها روشن شود.

 
 

یکی از مهمترین نکاتی که باید در این برنامه در نظر گرفت این است که می توان دلیل اصلی چنین برنامه ای را معطوف به خود مالکین رمز ارز ترون نمود زیرا احتمالا انها می خواهند با ایجاد تقاضای ترون در بازار و گردش مالی بیشتر این ارز رمز قیمت و بازار ان را بالا ببرند و اگر انها در مدت شش ماه نیز سه برابر سود نصیب سرمایه گذاران نمایند ولی سرمایه خودشان با افزایش قیمت ترون 5 برابر یا بیشتر شود باز هم سود زیادی از این پلان کسب کرده اند و هم برای خودشان سودآور بوده است و هم سود خوبی نصیب سرمایه گذاران این برنامه کرده اند.

 
 

چگونه می بایست ثبت نام نماییم ؟

tron bank 4

برای شروع ابتدا می بایست در گوگل پلی یا اپل استور برنامه tron wallet را دانلود نمایید و انرا نصب کنید. سپس می بایست از یک صرافی انلاین حداقل مقدار 100 ترون خریداری نمایید ( به پول ایران فعلا این مبلغ معادل 30 هزار تومان می باشد ) و اگر بیشتر نیز قصد سرمایه گذاری دارید ترون بیشتری خریداری نمایید و این به قدرت ریسک شما بستگی دارد. سپس از صرافی ای که ترون خریداری می نمایید می بایست انرا به کیف پول ترون خویش انتقال داده و صبر نمایید تا ترون های شما به کیف پول شما انتقال داده شوند ( حداقل 2 دقیقه و حداکثر 5 ساعت ممکن است این تراکنش به طول بیانجامد ).

 
 

کیف پول ترون

WhatsApp Image 2020-06-14 at 07.30.42 (1)

حتما مراقب باشید که کیف پول ترون شما لوگوی بالای عکس را داشته باشد. بعد از واریز شدن ترون های شما از سوی صرافی به کیف پول قسمت قرمز رنگ مشخص شده در صفحه اصلی کیف پول را بزنید تا وارد قسمت ورود به برنامه های غیر متمرکز شوید.

 
 

ورد به برنامه بانک ترون

WhatsApp Image 2020-06-14 at 07.30.42 2

در این قسمت شما می بایست لینک ورود به برنامه را وارد نمایید. برای ورد لینک زیر را در قسمت URL بزنید و وارد شوید :

 
 

https://bank-of-tron.com/?ref=10600

 
 

شروع سرمایه گذاری

WhatsApp Image 2020-06-14 at 07.30.42 3

شما هم اکنون وارد برنامه بانک ترون شده اید و می توانید با زدن کلمه INVESTMENT یکی از پلان های سرمایه گذاری را انتخاب و مقدار ترون سرمایه گذاری خود را در پایین ان پلان نوشته و اکی نمایید تا سرمایه گذاری شما شروع شود.

 
 

یکی از چهار پلان زیر را می توانید انتخاب نمایید

tron bank 5

بیشترین سود در دراز مدت متعلق به پلان 3.7 یا الماس می باشد و بیشترین سود کوتاه مدت نیز مربوط به پلان برنز 18 روزه می باشد. در برنامه 18 روزه به شما سود 120 درصذ، در برنامه 25 روزه سود 140 درصد و در برنامه 45 روزه به شما سود 211 درصد می دهد. در برنامه تا ابد نیز به ازای هر مبلغی که سرمایه گذاری کرده اید، به صورت مادام العمر به شما روزانه 3.6 درصد از میزان سرمایه گذاریتان را واریز می نماید

 
 

سود دهی

WhatsApp Image 2020-06-14 at 07.30.42 4

در این قسمت که با هایلایت قرمز رنگ مشخص گردیده است شما می توانید در هر لحظه سود سرمایه گذاری خود را ببینید و در هر لحظه نیز برداشت نمایید. در هر دقیقه شما می توانید با زدن دکمه WITHDRAW سودی که تا این لحظه از سرمایه گذاری نصیب شما شده است را به کیف پول خود منتقل نمایید و خیالتان از بابت ذخیره سود مطمئن گردد اما پیشنهاد می گردد اگر بازهم قدرت ریسک دارید با همان سود نیز دوباره در یکی از پلان ها سرمایه گذاری مجدد انجام دهید.

 
 

صحبت نهایی

tron bank 6

موسسه برسیپا به هیچ عنوان هیچ فرد یا گروهی را دعوت به این برنامه نمی کند و همانطور نیز هیچ فرد یا گروهی را از ان نمی ترساند زیرا دنیای اقتصاد، دنیای پر ریسک می باشد و کسانی که قدرت ریسک بالا دارند می توانند سود خوبی نصیب خویش گردانند و همینطور در صورت شکست پروژه نیز ضرر زیادی متحمل خواهند شد. پس اگر قدرت ریسک بالا ندارید سعی نمایید با یک رقم معمولی شبیه 1000 ترون شروع نمایید. از بابت وجود این برنامه در بستر بلاکچین و دارا بودن قرارداد هوشمند نیز برنامه تضمین ساختاری دارد اما تضمین تامین مالی ان در قرارداد هوشمند واضح بیان نشده است و از این رو با چشمان باز می بایست سرمایه گذاری نمایید. برای دیدن لینک کامل این قرارداد در بستر بلاکچین نیز بر روی عکس بالا کلیک نمایید.

 
 

منبع : موسسه مطالعات اقتصادی و سرمایه گذاری برسیپا

 
Bersipa Ecosystem