دادگاه فدرال واشنگتن به صورت رسمی اعلام کرد؛ رمز ارزها پول واقعی هستند
25 جولای 2020
دلایل رشد 17 درصدی اتریوم در سه روز گذشته چه بود ؟
25 جولای 2020

دیگر هیچ شرکت و نهادی در دنیا ترسی از ورود به بازار رمز ارزها ندارد

 

مؤسسات مهم مالی دیگر هیچ دلایلی برای ترس از کریپتو ندارند

16 (1)

با توجه به وضوح درگیری های اخیر در رابطه با رمزنگاری، نهاد های موجود ممکن است دیگر از عدم اطمینان قانونی در رابطه با ارزهای رمزنگاری شده نترسند. شفافیت نظارتی اخیر که توسط تنظیم کننده بانکی ایالات متحده ، دفتر کنترل ارز یا OCC ارائه شده است ، ممکن است اعتماد به نفس موسسات علاقه مند برا ورود به صنعت ارزهای رمزنگاری شده را افزایش دهد. Diogo Monica، رئیس سرویس بازداشت ارزهای رمزنگاری آنچورینگ، در 23 ژوئیه با اشاره به اقدامات OCC در گزارشی به Cointelegraph اظهار داشت: برای کسانی از ما که سالهاست این اکوسیستم را می سازیم، این اقدامات و تلاش ها را تایید می کنیم. وی همچنین اضافه نمود: "اما اهمیت واقعی در اینجا مربوط به انواع بازیگران سازمانی ای است که در صورت عدم وجود راهنمای نظارتی روشن ممکن است در حاشیه باشند. OCC معتقد است بیشتر موسسات مالی سنتی می تواننند ارزهای رمزنگاری شده را توقیف کنند و این نگرانی را از بین ببرند."

 
 

حرکت OCC یک پیروزی برای صنعت رمزنگاری است

در 22 ژوئیه ، OCC حضانت دارایی دیجیتال توسط بانکهای آمریکایی فدرال را به عنوان فعالیت مجاز اعلام کرد. Anthony Pompliano، بنیانگذار Morgan Creek Digital، اخیرا در یک ویدئوی YouTube اظهار داشت: این اقدام بدون تغییر در دستورالعمل های فعلی، شفافیت ایجاد کرد. به گفته Monica ، نامه OCC دیروز برای کریپتو یک پیروزی بزرگ داشت. نه تنها وضوح نظارتی لازم را در فضای دارایی دیجیتال در ایالات متحده به ارمغان می آورد ، بلکه به بدبینان و بازار وسیع تر نشان می دهد که این طبقه دارایی برای ماندن در اینجاست. " نه تنها وضوح نظارتی مورد نیاز را در فضای دارایی دیجیتال در ایالات متحده به ارمغان آورد ، بلکه به افراد بدبین و همچنین بازار های گسترده تر نشان می دهد، این سطح از داراییی که در این جا وجود دارد،برای ثبات است.

 
 

ممکن است بانکهای بیشتری وارد این صنعت شوند

آیا در آینده همه بانک ها ارزهای رمزنگاری شده را توقیف خواهند کرد؟ به گفته مونیکا، سوال اصلی ا ین نیست که آنها چگونه می خواهند این کار را انجام دهند؟ دارایی های دیجیتالی برای مشتریان در حال حاضر به ابزار فنی و قدرت خاصی نیاز دارد - چیزی که بانک ها ممکن است در حال حاضر از آن استفاده نکنند. همچنین فعالیت و تعاملات بلاکچین ، مانند شرط بندی کردن ، عوارض و الزامات بیشتری را به همراه می آورد. وی افزود: "به ویژه هنگامی که این اقدامات تولیدکننده باشد ، لازم است که بانکهای معتبر از طریق مشارکت یا روابط زیرمجموعه با یک بستر خدمات مالی مانند آنچورجینگ ، از آنها حمایت کنند." آنچورجینگ با حضور در جایگاه حضانت و ورود به سیستم ارزهای رمزنگاری شده ، مبلغ 40 میلیون دلار برای تعدادی از شرکت ها ، از جمله ویزا ، در اواسط سال 2019 اعلام کرد.

 
Bersipa Ecosystem