محصول کیاتور؛ اولین کراس اوور ایرانی
28 ژوئن 2020
وضعیت اتریوم در ساعات اینده چگونه خواهد بود ؟
29 ژوئن 2020

تقابل سیستم مالی سنتی با بلاکچین

 

بنیانگذار Decred ، ورود پی پال به دنیای ارز رمز ها را "یک ترکیب عجیب" می داند

PAYPAL & CC 1

بنیانگذار decred اذعان داشت که مدل ساختاری ارزهای دیجیتال ممکن است با ساختار کلی سیستم پولی پی پال در تضاد باشد. جدیدا شایعاتی مبنی بر ورود پی پال به دنیای ارز رمزها شنیده شده است هرچند که Yocom-Piatt بنیانگذار دیکرید از صحت این اخبار چندان مطمئن نیست.

 
 

یوکوم در پاسخ به شایعات مطرح شده؛ از طریق ایمیل به cointelegraph گفت :

 
 

"با توجه به احتمال پذیرش رمز ارزها توسط پی پال در ماه ها یا سالهای اینده، به سختی می توان گفت که چنین صحبت هایی شایعه هستند"

 
 

به نظر ساختار پی پال و رمز ارزها نمی توانند در یک سو حرکت کنند

اخبار اخیر نشان می دهد که پی پال به دنبال پر کردن پست های شغلی مربوط به رمزنگاری و blockchain است، در حالی که شایعات منتشر شده در مورد پلت فرم دارایی های رمزنگاری را لیست می کند. اخیرا داده های اطلاعاتی به دست آمده از بخش پذیرش شغلی پی پال، نشان از جذب نخبگان رمز نگار و متخصص بلاکچین برای شغل های جدید دارد و شایعاتی نیز مبنی بر لیست کردن این دسته از شغل ها برای پلات فرم های متفاوت در این شرکت وجود دارد. با توجه به ساختار سیستمی ارزهای دیجیتال که دسترسی همگان به ان اسان می باشد و این در نقطه مقابل پی پال قراردارد، احتمالا این شرکت نخواهد توانست خود را با این سیستم تطبیق دهد. همچنین اضافه کرد: پی پال ، به ویژه ، به دلیل محروم کردن کاربران خود از دسترسی به وجوه قانونی که در سیستم عامل خود بد نام است. پی پال شرکتی است که در سابقه خویش خدمات خاص برای سرمایه گذاران خاص ارائه داده است و در این مجموعه خدمات بر اساس میزان حجم سرمایه گذاری متفاوت بوده است و این در صورتی می باشد که هر کسی در هر نقطه دنیا با هر سطح بودجه ای می تواند در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نماید و اگر پی پال بخواهد چنین مبحثی را پیگیری نماید یک ترکیب بسیار عجیب خواهیم داشت زیرا که مجبور خواهد بود خدمات یکسان به همگان و بدون محدودیت ارائه دهد. اسلیت در مقاله فوریه 2020 گفت: پی پال به همراه شرکت فرعی آن Venmo، از سیستمی استفاده می کند که به طور خودکار کلمات کلیدی را در قسمت یادداشت پرداخت نشان می دهد، که می تواند نقض مجازات های ایالات متحده باشد. البته به دلیل عدم تثبیت قطعی وضعیت ارز رمزها در امریکا، احتمالا اگر حتی پی پال نیز با اراده خویش بخواهد به سراغ رمز ارزها برود احتمالا نخواهد توانست به همین راحتی از تحریم های امریکا چشم پوشی نماید.

 
 

مرجع : کویین تلگراف / نویسنده : بهار پور نقش بند

 
Bersipa Ecosystem