شلوغ ترین ساعت معاملاتی جهانی بیت کوین
4 جولای 2020
ویتالیک بوترین : جزییات اتریوم دو را دست کم گرفته بودیم
5 جولای 2020

خرید با رمز ارز از 2500 فروشگاه در اتریش به زودی

 
crypto 10

صاحبان رمزارز در اتریش به ‌زودی قادر خواهند بود که کوین‌های خود را در بیش از 2,500 نقطه پذیرش، با استفاده از پلتفرم پرداخت A1 که یکی از بزرگترین اپراتورهای شبکه تلفن ‌همراه در این کشور است، خرج کنند. براساس اعلامیه‌ای که توسط شرکت فناوری مالی (fintech) اتریشی به‌نام Salamantex ارائه شد، نرم‌افزار سرویس پرداخت رمزارز این شرکت اکنون با پلتفرم پرداخت A1 یکپارچه و متحد شده‌ است. فروشندگان و صاحبان کسب ‌و کارها، پذیرش بیت‌کوین، اتریوم یا دش را به‌جای کارت‌های اعتباری در تابستان 2020 آغاز خواهند کرد.

 
 

مارکوس پیشاوویچ، مدیر ارشد عملیاتی شرکت Salamantex در این باره اظهار داشت :

 
 

هدف ما این است که پرداخت با رمزارزها در صندوق‌ها را به سادگی و عادی بودن استفاده از کارت‌های اعتباری مبدل کنیم، که دهه‌ها از آن استفاده می‌کردیم. با A1، ما یک شریک برای گسترش در سراسر اتریش داریم، که همانند ما با این سیستم پرداخت برای آینده کنار آمده است و برای قابل ‌دسترس کردن پرداخت‌های گسترده با دارایی‌های دیجیتال، تلاش می‌کند.

 
 

قانون ‌گذاری‌ شده توسط اداره بازار مالی

نرم‌افزار سرویس پرداخت رمزارز Salamantex، هدف دارد که امکان سرویس پرداخت کریپتو و رمزارزی را برای کشورهای همسایه نیز فراهم کند. در سال 2019، A1 شروع به پذیرش رمزارزها به‌عنوان یک روش پرداخت در هفت فروشگاه منتخب اتریش کرد. این کار، مشتریان و کاربران A1 را قادر ساخت که برای خدمات، با استفاده از اپراتورهای پرداخت چینی مثل Alipay و WeChatPay، پرداخت انجام دهند.

 
Bersipa Ecosystem