arrival ؛ نسل جدید خودروهای هوشمند شرکت هیوندای
24 ژوئن 2020
بعد از رفع تلگرام در روسیه، این شرکت به سراغ ایران و چین می رود
25 ژوئن 2020

برنامه ترون بیلدینگ TRON BUILDING

 
tronbuilding 1

برنامه ترون بیلدنیگ TRON BUILDING برنامه ای جدید با سوخت ترون و با قرارداد هوشمند در بستر بلاکچین می باشد که از هفت روز پیش یعنی 19 ژوئن 2020 در سایت DAPP لانچ شده است. این برنامه با تعریف جدید از سرمایه گذاری در بستر بلاکچین با بیس معماری طراحی شده است. ماهیت اصلی این پروژه ، توسعه یک شهر مجازی می باشد که شما می توانید در ان برای شروع با خرید شغل های متفاوت یا ساختمان های با کاربری های مختلف سرمایه گذاری کنید و انرا توسعه دهید. در این برنامه چند پلان برای سرمایه گذاری در مدت زمان های مشخص برای شما برنامه ریزی شده است که حداقل می بایست 158 ترون سرمایه گذاری کنید. حداکثر میزان سرمایه گذاری در این پلان نیز برای یک خرید 39200 ترون می باشد که شما می توانید با این مبلغ یک بانک را در این شهر خریداری نمایید. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که در سودهای تثبیت شده ی ثابتی به شما خواهد داد و به عنوان مثال در برنامه 39200 ترونی شما بعد از 18 روز بیش از 47 هزار ترون دریافت خواهید کرد و می توانید در موارد دیگر نیز سرمایه گذاری نمایید و شهر را توسعه دهید. هر چه بیشتر شهر توسعه پیدا نماید، حجم سرمایه گذاری نیز بیشتر خواهد شد و میانگین درامدی افرادی که دران شهر شغل های خاصی دارند نیز با سرمایه گذاری مجدد بیشتر خواهد شد. از نظر امنیت برنامه نیز به دلیل اینکه قرارداد هوشمند دارد و در بستر بلاکچین سوار است مشکلی از بابت امنیت برنامه نخواهد داشت اما می بایست این نکته را در نظر بگیرید که توسعه شهر و درامد افرادی که در ابتدای کار سرمایه گذاری می کنند تماما به سرمایه گذاری افراد بعد از ان بستگی دارد و اگر این پلان با جذب مخاطب جدید رو به رو نشود و سرمایه گذاران علاقه به حضور در این شهر و توسعه در ان پیدا نکنند احتمالا با شکست رو به رو خواهد شد اما هیچگاه متوقف نخواهد شد و در هر لحظه با ورود سرمایه گذاران جدید دوباره شهر می تواند با توسعه و درامد زایی رو به رو شود. شبیه چنین برنامه ای را در فیلم REDAY PLAYER ONE 2019 نیز شاهد بودیم که تمامی اتفاقات توسعه ای در شهر در یک فضای مجازی صورت می گیرد. این برنامه در همین یک هفته کوتاه توانسته 5 هزار کاربر را به خود جذب نماید و سرمایه ای بالغ بر380 هزار دلار نیز جذب نماید که در این مدت کوتاه امار نسبتا بالایی محسوب می شود.

 
 

نحوه ثبت نام

WhatsApp Image 2020-06-14 at 07.30.42 (1)

ابتدا می بایست برنامه TRON WALLET را نصب نمایید و سپس از یک صرافی ترون خریداری نمایید و به کیف پول منتقل نمایید . بعد از واریز شدن ترون ها قسمت مشخص شده در پایین عکس را بزنید تا وارد قسمت ورود به برنامه ها شوید.

 
 

ورود به برنامه

WhatsApp Image 2020-06-14 at 07.30.42 2

در قمست مشخص شده لینک رو به رو را وارد نمایید : https://tronbuilding.com/ و اکی نمایید تا وارد برنامه ترون بیلدینگ شوید

 
 

شروع سرمایه گذاری

bersipa post instagram-Recovered - Copy - Copy

نه پلان مختلف در این برنامه وجود دارد که بسته به مبلغ سرمایه گذاری خودتان می توانید از خرید یک فروشگاه با 154 ترون شروع کنید تا خرید یک بانک که برای شما 39200 ترون سرمایه نیاز دارد. پلان را انتخاب کنید و مبلغ ترون را وارد کنید و اکی نمایید تا سرمایه گذاری شما شروع شود. تمامی سرمایه گذاری ها نیز دارای مدت مشخصی می باشد و از 65 روز تا 18 روز متغیر می باشد.

 
 

منبع : موسسه مطالعات اقتصادی و سرمایه گذاری برسیپا

 
Bersipa Ecosystem