سخن بزرگان در مورد قیمت بیت کوین
22 ژوئن 2020
قیمت بیت کوین به رقم تاریخی دویست میلیون تومان رسید !
23 ژوئن 2020

پلان کامل سوددهی بانک ترون

 

روش اجماع بالانس لحظه ای

tron bank 8

به گزارش برسیپا؛ ساختار اصلی پرداخت سود پروژه بانک ترون از روش اجماع بالانس می باشد. این یعنی حجم سرمایه گذاران جدید در هر لحظه به عنوان سود سرمایه گذاران قدیم تر پرداخت می گردد و به نوعی ورود زود هنگام به این بانک به معنی سود بالا می باشد. این بانک هیچ گونه پشتوانه مالی ندارد و سود را از سرمایه گذاران جدید میگیرد و به سرمایه گذاران قبلی می دهد. شاید در وهله اول بگوییم پس افرادی که به این بانک ورود می کنند ضرر می کنند اما خوبی امر اینجاست که این پروژه فقط یکماه است که به صورت جدی استارت خورده است ( هرچند برنامه هوشمند ان متعلق به سال 2019 است اما لانچ قوی ان از اواخر ماه می کلید خورده است ) و هر روز نیز حجم سرمایه گذاری و تعداد سرمایه گذاران افزایش می یابد و شیب صعودی خوبی دارد.

 
 

با یک مثال توضیح می دهیم

TRON BANK10

فرض کنید هر روز یک نفر سرمایه گذار به مجموعه اضافه گردد و مبلغ 100 ترون را نیز به عنوان سرمایه گذاری بیاورد. بعد از یکماه سی نفر سرمایه گذار با حجم سرمایه گذاری 3 هزار ترونی در بالانس بانک خواهیم داشت.

 
 

سود ماه اول

tron bank 9

در این پلان اگر اعداد سوددهی را رند نماییم در ده روز هزار ترون سرمایه جذب شده که 205 ترون انرا به عنوان سود به سرمایه گذاران خواهند داد.

 
 
tron bank 11

با همین پلان اگر یکماه را بخواهیم محاسبه نماییم، 3000 ترون سرمایه جذب شده است که مبلغ 1700 ترون انرا به عنوان سود به سرمایه گذاران داده اند و در ماه اول بانک ترون می تواند بالانس ذخیره خود را به مبلغ 1300 ترون افزایش دهد.

 
 

ماه دوم

tron bank 12

به همین ترتیب نیز در ماه دوم 6000 ترون جذب شده که 3570 ترون ان سهم سرمایه گذاران ماه اول و دوم می شود و ذخیره بانک بالانس 2430 ترونی خواهد داشت . اما اوضاع همیشه خوب نخواهد بود و به سراغ ماههای بعد خواهیم رفت.

 
 

ماه سوم

tron bank 13

اگر بخواهیم در ماه سوم نیز همین پلان را در پیش بگیریم، با پیشی گرفتن سود پرداختی از حجم سرمایه گذاری شده، پرداخت سود به دلیل خالی بودن بالانس بانک ترون متوقف خواهد شد تا سرمایه جدید جذب گردد و دوباره پرداخت گردد و اگر سرمایه گذار جدید نیاید، یعنی پروژه تقریبا شکست خورده است

 
 

اما نا امید نباید بود زیرا ....

tron bank 14

مثال قبل زمانی صادق خواهد بود که حجم نفرات هر روز ثابت و نرخ سرمایه گذاری هر روز نیز ثابت باشد. اما در چند حالت دیگر این بانک به کار خود بعد از ماه سوم و ماههای بعد نیز ادامه خواهد داد. یکی از موارد این است که هر روز نسبت به روز گذشته حجم سرمایه گذاری افزایش یابد تا تعداد سرمایه گذاران افزایش یابد. یعنی نمودار شیب صعودی به خود بگیرد و از حالت خطی مثال قبل خارج گردد. و در حالت دیگر اینکه افرادی که ماههای قبل سرمایه گذاری کرده اند؛ برای سود بیشتر دوباره سود خود را نیز سرمایه گذاری نمایند.

 
 

روند امیدوار کننده است

tron bank 15

فعلا با روندی که هر روز تعداد بیشتری سرمایه گذار ورود می کنند و هر روز شیب سرمایه گذاری مثبت است، می توان گفت فعلا نمی توان دغدغه زیادی در مورد این روند خطی داشت و اگر این روند بتواند هر روز تکرار شود، تا ماه ها می توان شاهد حضور این بانک و سوددهی خوب ان بود.

 
 

چگونه ممکن است سوددهی بانک ترون متوقف گردد ؟

tron bank 16

حتی اگر روند نیز مثبت باشد و هر روز شیب نمودار مثبت باشد یک حالت استثنا نیز وجود دارد که یک نهنگ به این بانک ورود کند و بیش از اندازه بالانس یا هم اندازه بالانس ذخیره بانک سرمایه گذاری کند و در یکماه بعد از ان سرمایه گذاران نتوانند هم اندازه ان شخص سرمایه گذاری کنند و در یک اتفاق کوتاه دو ماهه کل بالانس بانک به ان نهنگ تعلق می گیرد و بالانس صفر می گردد. حالت های دیگری نیز هم وجود دارد که نمودار سرمایه گذاری و ورود افراد منفی گردد یا خطی باشد. یک حالت خاص دیگر نیز وجود دارد که اگر اتفاق بیفتد می توان از ان به عنوان یکی از هوشمندترین کلاهبرداری های تاریخ نام برد و ان این است که برنامه نویس این برنامه، در قرارداد هوشمند ان با قراردادن بندی که قطعا در قراردادهای هوشمند قابل اجرا است ذکر کرده باشد اگر بالانس بانک به عنوان مثال به عدد یک میلیارد ترون یا ده میلیارد ترون رسید، تمامی ترون ها را خارج کن و به این کیف پول انتقال بده؛ که اگر چنین چیزی وجود داشته باشد هم یک ضربه مهلک به سرمایه گذاران خواهد بود هم یک ضربه مهلک به پروژه های با قرارداد هوشمند در بستر بلاکچین و از اعتبار این شبکه امن خواهد کاست.

 
 

سخن آخر :

مثل همیشه موسسه برسیپا، بدون انکه برچسبی از کلاهبرداری یا تبلیغ برنامه های هوشمند اینچنینی داشته باشد، فقط معایب، محاسن و بحث های فنی و علمی چنین پروژه هایی را با مخاطبین خویش در میان می گذارد و این افراد هستند که تصمیم نهایی را می گیرند و ما هیچ گونه تشویق یا منعی برای حضور در این پروژه و دیگر پروژه ها نخواهیم داشت. و نکته اخر اینکه همیشه سعی نمایید منابعی را برای بررسی مطالعه فرمایید که بدون برچسب زدن به هر چیزی، فقط و فقط از طریق بحث های فنی و علمی به واشکافی پروژه بپردازد و انتخاب را با مخاطب بگذارد.

 
 

نکته مهم : مهمترین اصل در ثبات سوددهی بانک ترون ترویج ان و سرمایه گذاری جدید در ان می باشد

 
 

برای دانستن نحوه ثبت نام در این بانک و سرمایه گذاری در ان، بر روی عکس زیر کلیک کنید :

tron bank 3

 
 

منبع : تیم تحقیق موسسه مطالعات اقتصادی و سرمایه گذاری برسیپا / 2 تیر 1399

 
Bersipa Ecosystem