ارزش توکن Compound پنج برابر بیشتر از ارزش واقعی آن است
16 جولای 2020
مجوز راه‌اندازی 14 فارم استخراج بیت‌کوین برای ماینرهای ایرانی صادر شد
16 جولای 2020

اکثر کاربران بیت‌کوین را هولد کرده و اتریوم را ترید می‌کنند

 
2

اتر (ETH) در حال معامله شدن در بالاترین قیمت خود از زمان قبل از سقوط ماه مارس است، اما داده‌ها حاکی از آن است که سرمایه‌گذاران علاقه چندانی به نگهداری آن ندارند. در تاریخ 10 ژوئیه، یکی از تریدرها با استناد به یافته‌های خود که از مرجع نظارت درون-زنجیره‌ای Glassnode به دست آورد، متوجه شد که موجود‌های صرافی اتر همچنان بالاست، درحالی‌که موجودی‌های بیت‌کوین به طرز چشمگیری کاهش‌یافته است. بر اساس داده‌های تائید نشده از یک نریدر، از ماه مارس، موجودی‌ اتر در صرافی‌ها به‌طور کلی روند صعودی داشته است. در همین حال، موجودی بیت‌‌کوین در صرافی‌ها طی سه ماه گذشته به‌شدت کاهش پیداکرده است. این تریدر گفت:

 
 

از زمان سقوط بازار در پنجشنبه سیاه، موجودی بیت‌کوین در صرافی‌های رمزارزی بسیار سریع کاهش ‌یافته است. از طرف دیگر، موجودی اتریوم در صرافی‌ها همچنان نسبتاً ثابت است.

 
 

این پدیده می‌تواند پیامدهای مختلفی داشته باشد. کوین‌های موجود در صرافی آسیب‌پذیر بوده اما سریع‌تر معامله می‌شوند، و این نشان می‌دهد که افراد آن‌ها را در آنجا ذخیره کرده تا در مدت کوتاهی بفروشند. طبق گزارش قبلی کوین‌تلگراف، تریدرهای BTC در ماه‌های اخیر به‌جای فروش و معامله، هولد کردن را ترجیح دادند. برای شبکه اتریوم، روند فعلی DeFi ممکن است بر سرمایه‌گذاران تأثیر بگذارد. بخش DeFi منجر به رشد توکن‌ها و معاملات آن‌ها شده است، برای تراکنش‌های توکن‌های ERC-20 در شبکه اتریوم، ETH مورد نیاز است. ETH با توجه به نوسانات ناچیز اخیر خود، یک دارایی مناسب برای تریدرهای DeFi خواهد بود.

 
Bersipa Ecosystem