12 درسی که باید از معامله در بازار رمز ارزها یاد گرفت
2 جولای 2020
سرمایه گذاری در ترون دیوز INVESTMENT IN TRONDIVS
3 جولای 2020

سه رمز ارز کمتر شناخته شده برای سرمایه گذاری بلند مدت

 
crypto 8

 
 

کاردانو CARDANO

به گزارش برسیپا؛ کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود 2.46 میلیارد دلار، در رتبه 8 بازار قرار داشته و سهم 0.92 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از کاردانو در این لحظه با قیمت 0.09 دلار، با احتساب نرخ دلار 19,050 تومان معادل 1,808 تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن 487.07 میلیون دلار است. قیمت در 24 ساعت اخیر %12.40 افزایش یافته است. بالاترین قیمت کاردانو در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۶(04 January 2018) معادل 1.11 دلار بوده که همینک 91.48% پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش کاردانو 25.93 میلیارد و تعداد کل واحدهای آن 45 میلیارد خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن کاردانو معامله می‌شود، صرافی CoinEx با سهم 14.60% از حجم معاملات روزانه است. این رمز ارز توانسته است در سه ماه گذشته ارزش خود را به چهار برابر افزایش دهد و رتبه خویش را از بیست به هشت جدول بزرگترین مارکت های رمز ارز دنیا برساند.

 
 

ترون TRON

ترون که با نماد توکن TRX شناخته می شود، هم اکنون توانسته جایگاه خود را به عنوان دومین ارز مهم در بستر قراردادهای هوشمند تثبیت نماید و پیش بینی می شود که این ارز رمز با برنامه هایی که برای توسعه خویش در این بستر تدارک دیده است و علاقه برنامه نویسان بلاکچین که جدیدا سعی می نمایند از سوخت ترون در برنامه های خویش استفاده نمایند؛ بتواند جایگاه بالاتری هم از نظر مارکت و هم از نظر ارزش در ماههای اینده پیدا نماید.

 
 

استلار ESTELLAR

استلار در چند ماه گذشته، روند رو به رشد خوبی نداشته است و تقریبا برای سرمایه گذاران ان حتی زیان ده نیز بوده است. اما در هفته های گذشته این رمز ارز توجه صرافی های زیادی از جمله BKEX را به خود اختصاص داده است و حدودا هفت درصد استلار بازار در این صرافی معامله می گردد و رشد خوبی نیز در هفته های گذشته از خود نشان داده است و پیش بینی می شود به روند صعودی خویش در ماههای اینده بتواند ادامه دهد.

 
 

منبع : موسسه مطالعات اقتصادی و سرمایه گذاری برسیپا

 
Bersipa Ecosystem